Karşıyaka'dan Selamlar

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
İzmir Karşıyaka'dan katılıyorum.
Aracımı dün satınaldım, 2013 model 1.4T Active Select Cosmo HB 17 bin km. de.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@BARAN_A aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle iyi forumlar diliyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Aynı araç sadece makyajlı farkı var sanırım (Makyajda neler değişti onu da tam bilmiyorum) imzanızdaki araçla.

Evet @BARAN_A hocam aynı donanımda araçlarımız, sizin araçta ekstra olarak tampon altlarında ek lipler, lastik basınç sensörü gibi çok az farklılıklar mevcut.

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet @BARAN_A hocam aynı donanımda araçlarımız, sizin araçta ekstra olarak tampon altlarında ek lipler, lastik basınç sensörü gibi çok az farklılıklar mevcut.
Peki birşey sorabilirmiyim, forumda mutlaka vardır ama hızlıca çok merak ettiğim bir konu var. Arkadaşımda 2015 sport donanım var onun bilgi ekranı ile bendeki farklı mı? ondan bir çok veri aynı anda görülebilirken bende tek tek görünüyor. Örneğin o aynı ekranda ort. tüketim, hız vs. herşeyi görüyor ben bu menüyü kendi aracımda göremedim, tek tek hız, tüketim, anlık tüketim vs. gösteriyor. Yıldan ötürü mü fark var acaba?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yıldan dolayı olabilir, 2013 veya 2014 itibariyle 3 bölümlü ekrana geçtiler malesef bizim araçlarımızda tek bölme şeklinde değerler geliyor.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıldan dolayı olabilir, 2013 veya 2014 itibariyle 3 bölümlü ekrana geçtiler malesef bizim araçlarımızda tek bölme şeklinde değerler geliyor.
Benim araba sport kasa 2014 model ama o 3 bölme bende de yok. Olsa çok güzel olurdu.

ylmzmtl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ylmzmtl.com
Benim enjoyda lastik basınç sensörü yok kendimi intihar edicem :)

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim enjoyda lastik basınç sensörü yok kendimi intihar edicem :)
Cosmo da var mı acaba ben de bilmiyorum. Kullanım klavuzunu okumak gerek henüz vaktim olmadı. Asıl multimedia benim kafamı kurcalıyor pek beğenmedim açıkçacı. İlk sahibi alırken Opel Necvox multmedia sistemini önermiş alan arkadaşta taktırmış. Ve öyle teslim almış fakat aracın orjinal ekranı nerde? opel yetkili servisi iç etmiş çıkan orjinal parçaları.

ylmzmtl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ylmzmtl.com
Cosmo da var mı acaba ben de bilmiyorum. Kullanım klavuzunu okumak gerek henüz vaktim olmadı. Asıl multimedia benim kafamı kurcalıyor pek beğenmedim açıkçacı. İlk sahibi alırken Opel Necvox multmedia sistemini önermiş alan arkadaşta taktırmış. Ve öyle teslim almış fakat aracın orjinal ekranı nerde? opel yetkili servisi iç etmiş çıkan orjinal parçaları.
Cosmoda menüden girerseniz tüm özellikleri gösteriyor sport ve cosmoda var enjoy ve edition paketlerde yok. Multimedia konusunda bende araştırıyorum hala bu multimedia cihazları sadece ekran monitör olarak algılamayın aksine bilgisayar gibi düşünün 4 ana özeliğin çok iyi olması gerek 1-işlemci (tepkime süresi ) 2- ram (yazılımın hafızada kalarak hızlı açılmasını sağlar) 3-hdd harddisk (hafıza kapasitesi için) 4-ekran kartı ( piksel için önemli)