Karşınızda Cosmo (Umarım beğenirsiniz)

Astra satın alacak olsanız, hangi modelini tercih ederdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    167

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı istemiyoruz ki
sen jantları 18 yap çok yakışır sonra çıkanları bana sat diyoruz :)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok şık kazasız belasızz

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CiMiX' Alıntı:
Ciddiyi söylemek gerekirse onu hiç düşünmemiştim. Ancak bu işlerin içinde olan bi arkadaşım Kit falan taktırdı. Onun şimdi hem kısalar hem de sisleri xenon.
Gerçi aracı 2006 Seat Leon...
Araçtan araca farkeder mi?

Sözünü ettiğin xenon sis farı örneğini daha önce bir Transporter da gördüm.
Sanırım Astra H larda ampul projektör içerisinde dik çıkıyor.Boydan kurtarırsa bir mesele olacağını sanmıyorum.Xenon ampulda uzunluk 62 mm.dir.Ama daha öncede dediğim gibi çift ballastın çektiği elektrik konusunda bu konu ile ilgili daha uzman birine danışmalısın.

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok şık bir araç.. sisleri eğer değişecekseniz yakma sisteminize göre değişin..

park+sis yapacaksanız üstler sarı kalacak hiç değişmeyin ya da beyaz park takın derim aksi taktirde oda ii durmaz

eğer xenonlarla birlikte yakıyorsanız o zaman söyleyecek tek söz var

kazasız belasız kullanman dileğiyle :)

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Sözünü ettiğin xenon sis farı örneğini daha önce bir Transporter da gördüm.
Sanırım Astra H larda ampul projektör içerisinde dik çıkıyor.Boydan kurtarırsa bir mesele olacağını sanmıyorum.Xenon ampulda uzunluk 62 mm.dir.Ama daha öncede dediğim gibi çift ballastın çektiği elektrik konusunda bu konu ile ilgili daha uzman birine danışmalısın.

Evet bu konuda bilgili birilerine danışmalıyım... Öte yandan Vectratör'ün yazdıkları da oldukça mantıklı...
Biraz zaman geçsin, birer birer hayata geçireceğim... :cool:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız tek problem sislerin uzunluğu değil
bu araçlarda sis farları çok sık kullanıldığında sis farı camları çatlıyor. Xenon kaldıracağını pek sanmıyorum. Ayrıca yağmurlu havalarda kullanmak istediğinde ışığı çok dağıtır görüntü yapmak isterken kullanışsız bir hal alır. Bence xenon yerine beyaz ışık veren ampulleri tercih et. daha az masraf daha çok kulanışlılık. Küçük bir tavsiye :)

Not jantları bana sat :)

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yezocan' Alıntı:
Yalnız tek problem sislerin uzunluğu değil
bu araçlarda sis farları çok sık kullanıldığında sis farı camları çatlıyor. Xenon kaldıracağını pek sanmıyorum. Ayrıca yağmurlu havalarda kullanmak istediğinde ışığı çok dağıtır görüntü yapmak isterken kullanışsız bir hal alır. Bence xenon yerine beyaz ışık veren ampulleri tercih et. daha az masraf daha çok kulanışlılık. Küçük bir tavsiye :)

Not jantları bana sat :)

Pekala bana önerdiğin Philips 5000'leri araştıracağım. Gerçekten uyum sağlayacak ve bembeyaz yapacaksa onları sislere taktıracağım. Ondan sonra geriye sarı renk yanan uzunlar kalacak. Bunlar için ne önerirsin...?

Ya bir de şu Angel-Eye olayını merak ediyorum. Bizim araçlara entegre edilebilen orijinal Angel-Eye var mı acaba..?

Son olarak jantlar için bi kaç ay bekle satmaya karar verirsem seninle irtibata geçerim :) :)
Ancak 18" alacak param yok.
Hehehehehehe

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anadolu yakasındaysan müsait olduğunda bizim servise bi uğra benim arabanın üstünde görebilirsin sisleri.