karartmalı far hakkında

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan melabaaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar karartmalı far ın karartması alınabilir mi?

yani eski rengine çevrilebilirmi

yada her hangi bir far karartma yapılabilirmi

ekteki resimde ne demek istediğimi anlayacaksınız...

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0048.webp
    Fotoğraf0048.webp
    50 KB · Görüntüleme: 48
yokmu cevap verecek olan?

abi eğer karartmalı fardan kastınız resimdeki farlar sa eğer bana karartılmış gibi gelmedi. normal yani sadece rengi solmuş gibi duruo

resimdeki farlarda karartma değil solma var. temizlemek için birsürü yöntem var .hatta youtube de dişmacunu ile temizleyenler bile var. en güzel temizleme zımpara ile oluyor. far camını zımparaladın mı o sararan koruyucu katman gittiğinden birdaha sararması çok kısa sürüyor.
komşumla aynı aracı kullanıyoruz. onunki daha eski modelli. farları sapsarı olmuştu. sanayide zımparalattı çok güzel olmuştu fakat en fazla 4-5 ayda eski hali gibi olmasada ona yakın bir görüntüye tekrar döndü.

resimdeki farlarda karartma değil solma var. temizlemek için birsürü yöntem var .hatta youtube de dişmacunu ile temizleyenler bile var. en güzel temizleme zımpara ile oluyor. far camını zımparaladın mı o sararan koruyucu katman gittiğinden birdaha sararması çok kısa sürüyor.
komşumla aynı aracı kullanıyoruz. onunki daha eski modelli. farları sapsarı olmuştu. sanayide zımparalattı çok güzel olmuştu fakat en fazla 4-5 ayda eski hali gibi olmasada ona yakın bir görüntüye tekrar döndü.

Meguiers ürününü kullanın, koruyucu kat cila atılmazsa kısa sürede kötüleşiyor.

Bak şimdi umutlandirdiniz beni. ben farı tekrar degistirmeyi dusunuyordum

Hiç uğraşma iyi bi boyacıya git halleder iki dakka.. Ama düzgün bir ürün kullandır yoksa çok kısa sürede eskiye dönersin..

Tabelasında sırf far temizliği yapan yerler bile var artık :]

abi siz hala o yeni aldıgınız farda kalmışınız.

iyide iki farınızın birbirinden farkı yok.

iki farınızda aşırı kötü durumda sararıp solmuşlar.

iki farıda güzelce temizletin.olmadı yeni bir takım ''saga ve sola'' far alın.

ayrıca kim bilir kac lira verdiniz bu bitik fara..yazık olmus.

Geri