Kar ve Kaza

• Konuyu başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi
N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kar ve Kaza

dinojasie link' Alıntı:
arkadaşınız muhtemelen dört mevsim veya yaz lastigi almıstır. Kar lastikleri biraz daha ucıuz oluyor genelde
abi yok eminim arkadaş 4 tanel kar lastiği aldı. Ankarada fiyatlar pahalı önerebilceğiniz marka varsa uygun fiyata ve beni idare edebilcek alim bende bu fiyata. 700 tl çok uygun

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
abi yok eminim arkadaş 4 tanel kar lastiği aldı. Ankarada fiyatlar pahalı önerebilceğiniz marka varsa uygun fiyata ve beni idare edebilcek alim bende bu fiyata. 700 tl çok uygun
o zaman ankaradaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

öle 4 tanesi 700 e varsa yrın sabah ilk iş gider alırım .. Aramadagım yer kalmadı 350 400 arası değişiyor fiyatlar. Bize de bilgi verirseniz sevinirim

tingle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hanika link' Alıntı:
öle 4 tanesi 700 e varsa yrın sabah ilk iş gider alırım .. Aramadagım yer kalmadı 350 400 arası değişiyor fiyatlar. Bize de bilgi verirseniz sevinirim

Ankara CEPA'nın altındaki lastikçide SAVA marka kış lastiği 4 x 285 = 1140 TL idi. Bundan daha uygun fiyat ankarada henüz duymadım. Fiyatı geçtim çoğu yerde 215/50/17 lastik yok...

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hanika link' Alıntı:

petlasa bakmamışsın, petlasın starmaxx ( yurtdışına gönderdiği lastiğin markası) 205 50 17, bu ebattaki lastik sadece arabayı 1-1.5 cm alçaltıyor. kullanma kılavuzunda da bu ebattaki kış lastiğini kullanabilirsiniz yazıyor.

not: petlasın sitresindeki fiyat listesinde 260 tl olan lastiği bayiden yaklaşık 80 tl indirimle 185 e aldım. 4 adet 740 ve lastikler 2011 yılı 46 hafta üretimi yani elde kalmış senelik lastiklerden değil.

ama şu anda bulunamıyor ben 2 hafta önce aldım.

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

olenus link' Alıntı:
petlasa bakmamışsın, petlasın starmaxx ( yurtdışına gönderdiği lastiğin markası) 205 50 17, bu ebattaki lastik sadece arabayı 1-1.5 cm alçaltıyor. kullanma kılavuzunda da bu ebattaki kış lastiğini kullanabilirsiniz yazıyor.

not: petlasın sitresindeki fiyat listesinde 260 tl olan lastiği bayiden yaklaşık 80 tl indirimle 185 e aldım. 4 adet 740 ve lastikler 2011 yılı 46 hafta üretimi yani elde kalmış senelik lastiklerden değil.

ama şu anda bulunamıyor ben 2 hafta önce aldım.
oto yıkamacı lastik lazımsa petlas satıyorum demişti 4 lastiğe 1100 tl fiyat çıkarmıştı markası petlas. Petlas hakkında bilgim olmadığından almamıştım.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bencede ıyı etmıssın petlasa 1100 lıra verılırmı adamı doverler valla

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş