Kar ve Kaza

• Konuyu başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi
N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
bulent_tnt link' Alıntı:

aynen bende katılıyorum kime sorduysam aracın daha yeni 0 araba hiç gerek yok kar astiğine lastiklerin yeni dediler kar lastiği almadım. dün akşam ankara da eskişehir yolunda kentparkı dönerken araba kaydı kaldırıma vurdum lastik yanaktan yarıldı tamponun bağlantı noktalrı kırıltı tampon hafif sarkık duruyor. tutanak falan tutturmadım lastiği ve tamponun onarımını kasko karşılıyor mu?

ARKADAŞLAR MUTLAKA AMA MUTLAKA KAR LASTİĞİ ALIN HİÇ UMMADIĞINIZ BİR ANDA ARABA AYAĞNIZIN ALTINDAN KAYIP >GİDİYOR

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Kar & Kış Lastiği

kasko her şekilde karşılar. servise gittiginizde size yardımcı olurlar.büyük geçmiş olsun

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
kasko her şekilde karşılar. servise gittiginizde size yardımcı olurlar.büyük geçmiş olsun

teşekkür ederim. araba kaldırıma sürttüğünden dolayı tamponda  alttan bir kaç yerde çizikler var ve tamponun sol bağlantı noktası iç taraftan kırılmış autokingte yaptırmayı düşünüyorum servis pek özensiz davranıyor. Lastiği kasko karşılamıyor diyorlar bilginiz var mı? (servis bugun kapalıydı soramadım) Lastik yanaktan nohut büyüklğünde delinmiş.

Ayrıca tamponu autoking boyarsa mini onarıma giriyor mu? boyatmalımıyım arabanın değeri düşer mi?(çizikler alta doğru olduğundan biraz belli oluyor)

bu işlemleri kasko delinmeden yaptırabilirmiyim?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

cok gecmıs olsun aynısı banada oluordu afyonda gecen hafta son anda mılım kala sıyırdım.. her hafta elım gdıo kıs lastıgı almak ıcın.. ama ha bıttı ha bıtecek kıs derken sallıorm bakalım ne zaman alıcam.. uamrım basıma bısı gelmeden alırım :)

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

teşekkür ederim bence kar lastiksiz trafiğe çıkmamalı ben bu kazayı 30 km hızla yaptım araç kontrolden çıkıyor. Frene hafif dokundum kontrolden çıktı kaldırımı pas geçip yola çıkim dedim kurtaramadım. Bi bilgisi olan var mı resimde kırık gözüken parça tampona ait bir parça tampon tekrar nasıl oturtturulacak? Kaldırım tamponun alt kısmınıda biraz çizmiş mini onarımla kaskoya zarar vermeden yaptırabilir miyim? Kasko yırtılan lastiği karşılıyor mu? Tamponu komple değişmek mi daha mantıklı çizikleri boyatıp onarım yaptırmak mı? (kaskonun delinmesi-boyatınca veya tamponu değiştrince aracın değerinin düşüp düşmemesi açısından önerilerinize ihtiyacım var)

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

lastiğin yanak kısmında nohut büyüklüğünde delik oluşmuş bu yaptırılabilir mi yaptırılamazsa kasko yeni lastiği karşılar mı