Kar Paleti Kullanan var mı?

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba
aranızda kar paleti kullanan var mı?
nette snowwolf adında bir marka gördüm. hepsi burada 110 lira civarında.

http://www.snowwolf.com.tr/
bilgisi olan arkadaşlardan yorum almak istiyorum.

bir de şöyle bir ürün var
http://www.hepsiburada.com/Liste/sn...d=otm60a020&categoryId=20024790&SKU=OTM60A020

Zincirlere göre daha az ses yapıyor, yine de yüksek hızlara çıkmak tavsiye edilmiyor. Bir arkadaşım pickupının kartipi lastiklerin ebatı büyük olduğu için çok pahalıydı ve karpaleti almıştı ama takamamış, taktım ve denedik. Takarken iyice asılmak ve gerdirmek gerekiyor, öyle dendiği gibi 1 dakikada takamadım. Zincire göre takması zahmetli. Dediğim gibi zincirdeki ses yok ama yinede vuruntu oluyor. Sağlam olması için kalın yapılmış ve tekerlekle çamurluk arası mesafenin biraz geniş olması lazım, mesafenin dar olduğu araçlarda ön tekerlekler sağ sol yaparken sürtebilir. Bana sorarsan ürün lastik olduğu için bir süre sonra kauçuk bozulacaktır, ve kullanım ömrü zincire göre daha kısadır.

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce kullandım. Zincirden daha konforlu. Görevinide fazlasıyla yerine getiriyor.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim polisler anlamaz palet malet.Palette alsan bir takım zincir bulundurmak lazım.

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahıbındende vardı bundan adam %80 mı ne ındırım yaptım flan dıyodu 89 lıraydı bı bak ıstersen oraya

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış lastiği olayına girmek daha akıllıca geldi bana. kusura bakmayın bu tür konulara çok vakıf değilim. kış lastiği alınca şu anki lastikleri ne yapıyosunuz? bir de ankara da bildiğiniz iyi bir yer var mı kış lastiği almak için.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kar pençesi aklıma daha çok yattı 30 lira civarı fiyat var dün akşam dikmen yokuşunda yardıra yardıra çıktım muhakkak almak lazım