rüzgarlık

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
şu mugen tipi cam rüzgarlığı alayım dyorum fakat bulduklarım hep arka kelebek camıında bitiyor ben aynın ordan başlayıp kelebek camının sonun kadar gidenlerden istiyorum bir tane bundan buldum acaba alan var mı ve gerçekten fotolardaki gibi mi

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otelf16833&categoryId=20036590&sku=OTELF16833&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=Cj0KEQjw4uSgBRDZveXz9M-E1aoBEiQA2RMP6h3s7OHa-20NogpVK-X5iCX4sDdrsWMBkmhOeD6pbBsaAprq8P8HAQ#Gorseller

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bunlardan bende takmak istiyorum özellikle yağmurlu havalarda ve uzun yolda cam açınca falan çok işe yarar diye ama sonradanda düşünüp düşünüp vazgeçiyorum.

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 para etmez bi malzeme hiç gerek yok . Taksi niz varsa kulanin yoksa kullanmayin.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
puntonunkini deneyen oldu mu hiç

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takmayi ben de dusundum ama bizim araclarin A sutunu kalin oldugu icin virajlarda gorusu kapatiyor bir de bu takilirsa gorus tamamen kapanir diye vazgectim

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Takmayi ben de dusundum ama bizim araclarin A sutunu kalin oldugu icin virajlarda gorusu kapatiyor bir de bu takilirsa gorus tamamen kapanir diye vazgectim

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

puntonunkiler yukarıda aşağıya kadar inmiyor ve honda gibi tek parça duruyor corsanınkilere baktım çok uyduruk

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herşeyden evvel bu tip rüzgarlıkları ne için kullanacağınız önemli. Ben A kasa Vectra'nın ön camlarında kullanıyorum. Ben bunları üç nedenle takmıştım 1- Bir zamanlar sigara içiyorduk, sigara içerken de mutlaka camı en az 10-15 cm kadar açardım, bunlar sayesinde camları dafa fazla açtığım için aracın içi daha iyi havalanıyordu 2- A kasalarda yolda giderken ön camı su ile temizlemek sıkıntılıdır, cama suyu fazla püskürttüğümde ön camlar aralıksa camdan süzülen sular aracın içine giriyordu. 3- Araç klimasız olduğu için yazın içi çok fazla ısınıyor, aracı eşim tek başına kullanırken kapkaç korkusu nedeniyle camları çok az aralıyor. Tabi bu durumda sıcaktan rahatsız oluyor. Bu rüzgarlıklar sayesinde camları daha fazla açma imkanı oldu. Birde; Yazın araçlarının içi fazla ısınmasın diye camlarını aralayan arkadaşların işine fazlası ile yarar. (Benim aracımda kapıları kilitleyip alarmı devreye aldığımda camlar kapandığı için bu yöntem bana uymuyor)

Bende ki rüzgarlıklar cam fitilleri ile kaporta arasına sıkıştırıldığı için fazla bir sıkıntı olmuyor ama çift taraflı bantla kapı çerçevelerine yapıştırılanlar sanırım zamanla yapıştırıldığı yerden çıkar. Malum bizim oto yıkamacıları yıkama tabancasını aracın en zayıf yerlerine bile tutmaya bayılıyorlar :mad: . Diğer bir olumsuzluk da uzun yolda giderken camı araladığınızda oluşan rüzgar sesi ne kesiliyor ne de azalıyor, yani bunu takınca ses azalır beklentisi içinde olanlar mutlaka hayal kırıklığına uğrarlar.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
40 yıldır meraklısı olmadığım bu işi Sonunda Mügen tip ile denemeye karar verdim..
Kliksa ya 9 tksit 38 TL ye sipariş verdim..
Bir de teslim edebilseler...……

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Elime ulaştı.

Ancak beklediğim gibi değil.
Ürünün tanıtımındaki resme bakın, arka kapı kelebek camın arkasına kadar gidiyor ama gelen ürün kısa..
İade ediyorum..

Ekli dosyalar

• res.jpeg
    res.jpeg
    6.1 KB · Görüntüleme: 41
  • R3_.jpg
    R3_.jpg
    52.3 KB · Görüntüleme: 34