Kapı Kolu Led + Bagaj 12 volt Soket Uygulaması

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı Kolu Led + Bagaj 12 volt Soket Uygulaması

onurody link' Alıntı:
inanın ki müstakil evim yok garajım yok apartmanın önünde park halinde yaptım dün gecede alt komsum oto boyacı  malzemleri aldım pasta wax ve cila olayını halledtik
gece 12de bitti bi kasa bira yetti
:) okkk

:D
Haklısınız, en önemlisi istemek. Yapmayı kafaya koyduktan sonra engeller bir şekilde aşılıyor.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paylaşım için teşekkürler .  ledlerin dışarıda kalması estetik olmamış. onlar içeride olabilirmi acaba. birde bende halil abinin sordugu soruya net cevap alamadım. vites altı kırmızı ışıkla senkronize mi yanıyor bu ledler acaba. yani vites altı ışık kapandıgı zaman ledlerde kapanıyor mu

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ledler dışarıda kalmıyor fotoraf çeke bilmek için aşagı çektim senkorize yanıyor evet kısmak mumkun vites altı kırmızı ışıkla senkronize

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk fırsatta sol kapıyı deneyeceğim aylardır beklediğim sorunun cevabı :)  thnxx

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
ilk fırsatta sol kapıyı deneyeceğim aylardır beklediğim sorunun cevabı :)  thnxx
Halil abi senin sol kapı söndü mü noldu? Ramazan abi en son ben yaptırdığımda size takdığından farklı bir led kullanmış daha parlak yanıyor onla görüşüp isteyebilirsin veya Oktay abi ampul taktım diyodu şaka yapmıyosa :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
Halil abi senin sol kapı söndü mü noldu? Ramazan abi en son ben yaptırdığımda size takdığından farklı bir led kullanmış daha parlak yanıyor onla görüşüp isteyebilirsin veya Oktay abi ampul taktım diyodu şaka yapmıyosa :)
sol kapıya henüz bakmadım yakında söküp deneyecem. oktayın ledleri ben almıştım zaten :)

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler paylaşım için  greatt

220 volt çıkış alabilmek mümkün mü? Seyyar polisaj olaylarına girsek diyorum  005hihih

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Teşekkürler paylaşım için  greatt

220 volt çıkış alabilmek mümkün mü? Seyyar polisaj olaylarına girsek diyorum  005hihih
vallahi benim de aklımdan bu geçmedi değil hani :)

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

güzel  çalışma ellerine  sağlık  benimkinde  var  zatende  ben  kedi  gözlerine  led  yaptım  hatta  ben  yapmadım  arkadaş  yaptı  motor mekanikte  çalışıyo  ama  eli yatkın    o yaptı  ben  sadece  10  led  parası  verdim    10  tl ye  mal  oldu  ama  hiç  beğenmedim  resimlerinide  koyarım  bi  ara