Kapı kollarına DİKKAT!

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun başıma ilginç bir olay geldi. Aracımı her zamanki gibi park ettim. Yalnız park yeri şöyle demir bloklar var ve ustu demir saç ile ortulu, etrafı açık bir alan. Her aracın park ettiği kısmı bolen demir sutunlar var. Kapıyı  bu blok kısma kadar yavaş bir şekilde açtım. Aracı kapısını kapattıgımda bu kapı kollarının oldugu kısımda boya kalktı. Kapıyı çarpmadım hızlı bir temasta olmadı. Ama boya kalktı. Bu kapı kolları plastik sanırım kalkan yerin altı siyahtı.

Kapı açma kollarının bu kısmına dikkat edin derim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı kollarına DİKKAT!

geçmiş olsun nasıl yani kapı kolu çarpmadan boya nasıl kalktı acaba
hafif sürttümü sizin belirttiğiniz yere?

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun sayın ecelnico. Sanırım kapı kollarındaki boyanın kaporta üzerindekine göre çok daha hassas olduğunu belirtmek istediniz, öyle değil mi? Uyardığınız için teşekkür ederim.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle surtme, çarpma yok. Sadece yasladım kapıyı demir bloğa kapıyı kapatınca kalktı.

Evet, diğer arkadaşların bu konuda dikkatli olması için paylaştım bu olayı. Kapı kolları plastik oldugundan sanırım boya daha hassas dikkatli olun arkadaşlar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler sn.ecelnico bilgilendirme için
daha dikkatli olmak lazım

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun yanlız bizim arabaların ve hatta insigniaların her yerindeki boyalar çok kötü en ufak birşey gelse hemen kalkıyor benim aracımda nasıl olduğu belli olmayan 2 tane nokta şeklinde boyası kalkmış  beyaz yer var

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun sn.ecelnico, uyarınız içinde teşekkürler. Bende özellikle evin otoparkında, birbirine çok yakın yanaşan arabaların olduğu bir yere parkediyorum, ve mecburen kapı yan arabaya hafifte olsa değiyor. Mümkün olduğu kadar yavaş açmaya çalışıyorum.