kapı içi led ?

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı içi led ?

öyle yapacağız bir arkadaş zaten orada 100 liraya yaptırdığını yazmış arayıp soracağız oraya da işallah makul birşeyler söylerler de benim gibi isteyen bir çok arkadaşımızda istifade eder

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Dogan bey var orada bizim forumla ilgilenen kisidir.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim ismimi verin gerçek servise, izmitten anıl deyin.Hatta o zaman daha sistem oturmamıştı, benimkini 3 deneme sonrasında yaptılar, ama en sonunda mükemmel oldu.Zeki usta ve Burak beni bu yüzden iyi tanırlar:)

Benimkiler orjinalden çok daha tatlı bir şekilde daha parlak ve orta konsol ile ton farkı yok.Resimlerini forumda nick im ile aratabilirsiniz.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında bir rakam çıkarsak bu led olayını isteyen kaç kişiyiz ona göre pazarlık yapsak :) sayı ne kadar artasa fiyatta okadar aşağı doğru yönelir diye düşünüyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Benim ismimi verin gerçek servise, izmitten anıl deyin.Hatta o zaman daha sistem oturmamıştı, benimkini 3 deneme sonrasında yaptılar, ama en sonunda mükemmel oldu.Zeki usta ve Burak beni bu yüzden iyi tanırlar:)

Benimkiler orjinalden çok daha tatlı bir şekilde daha parlak ve orta konsol ile ton farkı yok.Resimlerini forumda nick im ile aratabilirsiniz.
anıl bey burak işten ayrıldı..

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
Ben orduda yaptirdim cosmolardakinin aynisi ozellikle istek uzerine disardan getirtiyor ledleri.ve bizim bildigimiz ledlerden degil.etrafi kare led ortasinda cosmodaki ayni golgelendirmeyle ayni. Ve ustelik fiyati sasirtici tam 35tl verdim. Ordaki satis muduru osman bey sasolsun onunda etkisi oldu.isterseniz resimleride ekleyebilirm karar yinede sizin.ha sakin ama sakin kendiniz sokmeyin cok ince malzeme tsk

35 tl sanırım orjinal ledlere verdiniz parçaların takılmadan önceki halleri takıldıktan sonraki resimleri varsa çok güzel olur birde parça numarasını paylaşırsanız ulaşmak daha kolay olur öyle yada böyle getirtiriz parçayı son olarak montajı nasıl yaptınız servismi yoksa sizmi yaptınız kapıda tesisat hazırmıydı yoksa yeni tesisatmı yapıldı detayları paylaşırsanız çok sevinirim

volkanix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
Ben orduda yaptirdim cosmolardakinin aynisi ozellikle istek uzerine disardan getirtiyor ledleri.ve bizim bildigimiz ledlerden degil.etrafi kare led ortasinda cosmodaki ayni golgelendirmeyle ayni. Ve ustelik fiyati sasirtici tam 35tl verdim. Ordaki satis muduru osman bey sasolsun onunda etkisi oldu.isterseniz resimleride ekleyebilirm karar yinede sizin.ha sakin ama sakin kendiniz sokmeyin cok ince malzeme tsk

ben de yaptıracam
giresundayım ben
forumda bir arkadaş yaptırmıştı direksiyonun altındakilerle uyumlu değildi sanırım
fotoğrafta güzel duruyordu da uyumlu olmaması beni vazgeçirmişti
acaba siz o yaptıran mısınız yoksa sizinki uyumlu mu direksiyonun altındakilerle felan
saygılar

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
aslında bir rakam çıkarsak bu led olayını isteyen kaç kişiyiz ona göre pazarlık yapsak :) sayı ne kadar artasa fiyatta okadar aşağı doğru yönelir diye düşünüyorum

Bende yaptırmak istiyorumm  :-[

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesin olarak yaptıracak arkadaşlarımız var ise bir liste hazırlayıp toplu uygulama için iki sponsorumuzdan da sizler için fiyat alabilirim.

Eminim bu şekilde çok daha uygun fiyata kapı içi led yaptırabilirsiniz.  :)

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Kesin olarak yaptıracak arkadaşlarımız var ise bir liste hazırlayıp toplu uygulama için iki sponsorumuzdan da sizler için fiyat alabilirim.

Eminim bu şekilde çok daha uygun fiyata kapı içi led yaptırabilirsiniz.  :)

Göster kendini "Organizatör mod"  :)

Beni listeye ekleyebilirsin. ;D