kapı içi led ?

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Ynt: kapı içi led ?

Ben Meriva aracıma Odak Garage'da uygulattım. Çok güzel oldu. Orjinalinden farkı yok :)

ali-eti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3 gün önce bayrampaşa odak bayiine aracımın 3000 kontrolu için gittiğimde orda kapı içi ledleri sordum, sadece ön iki kapıya 350 tl ye yaptıklarını söylediler. tarık bey forumdaki arkadaşlar için indirim yapıyor dedim tarık beyi aradı ilgili arkadaş ama tarık bey izne ayrıldığı için suat beyle görüştüler, kendiside kesinlikle indirim yapmadıklarını başka bi üründe indirim yapmış olabileceklerini söyledi. sonuç olarak 350 tl çok geldi vaz geçtim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ali-eti link' Alıntı:
3 gün önce bayrampaşa odak bayiine aracımın 3000 kontrolu için gittiğimde orda kapı içi ledleri sordum, sadece ön iki kapıya 350 tl ye yaptıklarını söylediler. tarık bey forumdaki arkadaşlar için indirim yapıyor dedim tarık beyi aradı ilgili arkadaş ama tarık bey izne ayrıldığı için suat beyle görüştüler, kendiside kesinlikle indirim yapmadıklarını başka bi üründe indirim yapmış olabileceklerini söyledi. sonuç olarak 350 tl çok geldi vaz geçtim :)
opel gercek dogan beyden fıyat alabılırsınız ..foruma ozel ındırımlerı var

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

ali-eti link' Alıntı:
Siz Tarık Bey ile mutlaka görüşün derim ;)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Opel gercegede danisin derim :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ali-eti link' Alıntı:

Tarık Bey olsaydı mutlaka forumumuza özel indiriminizi yapardı ama diğer danışman arkadaşların bu şekilde bir tavır takınmasını anlayamadım.
Sizinle ilgilenen danışmanın ismini hatırlıyor musunuz acaba?

Ayrıca aynı uygulamayı Gerçek serviste yapıyor. Gerçek otomotiv Aksesuar sorumlusu Doğan Bey artık aramızda.

Doğan Bey ile doganhasturk@gercekoto.com.tr mail adresi aracılığı ile görüşebilirsiniz. Opelsiz Asla üyesi olduğunuzu ve indirimli olarak kapı içi led yaptırmak istediğinizi belirtirseniz size en uygun şekilde yardımcı olacaktır.  :)

ali-eti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşın ismi suat diye hatırlıyorum. bi kuruş bile indirim yapmamaları benide çok şaşırttı ilginiz için teşekkürler bi sonraki iznim bi ay sonra artık o zaman istanbula geldiğimde daha detaylı ilgilenicem :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Bülent Bey,

Benim aracıma kapı içi led yapılırken ekstra kablolar kullanıldı ve tesisat çekiyoruz falan dediler.Demek orjinalde oraya güç götürecek tesisat yok, sonradan ekliyorlar.

Eğer orjinal led gerekirse ne yapılır diyen arkadaşa servisin söylediğini söyleyeyim: İç kapı döşemesi komple değişiyor.

döşeme komplemi değişiyor yok artık görsem inanmam böyle saçma şeymi olurmuş hap kadar led için döşememi değişirmiş ben daha tam cevap alamadım ama çözücem bir şekilde bu işi orjin led olayı olmazsa kendim kapıları söküp yapacağım sonuçta iki lamba için 350 lira gibi bir astronomik rakama ödeyecek kadar zengin (!) değilim ayrıca yapılan işlemde 340 liralık işçilik de yok kusura bakmasınlar ama  bence insanı enayi yerine koyuyorlar

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar şimdi Odak ve Gerçek her ikisi de bize destek veren ve sponsorumuz olan ve Türkiye'deki en iyi
iki bayi olduğu için her ikisinden de görüş ve fiyat alıp son kararı siz vericeksiniz
yapılan işçilik ilgi ve alakayı sizler karar verip beğendiğiniz bayiye yaptıracaksınız
yoksa Odak ve Gerçek bayilerinin bizim nezdidimizde her ikisi de bu işleri layıkıyla başka bayilerin yapmadığı
şekilde yapmak istiyorlar..

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

grkng link' Alıntı:
döşeme komplemi değişiyor yok artık görsem inanmam böyle saçma şeymi olurmuş hap kadar led için döşememi değişirmiş ben daha tam cevap alamadım ama çözücem bir şekilde bu işi orjin led olayı olmazsa kendim kapıları söküp yapacağım sonuçta iki lamba için 350 lira gibi bir astronomik rakama ödeyecek kadar zengin (!) değilim ayrıca yapılan işlemde 340 liralık işçilik de yok kusura bakmasınlar ama  bence insanı enayi yerine koyuyorlar

Mert arkadasimizin soyledigi gibi Opel Gercegede sorun derim ..