kapı içi led ?

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar astralar Türkiyeye ilk geldiğinde yanlış bilmiyorsam sport donanımda da bu ledler mevcuttu şimdi yok merak ettiğim kapının içinde led tesisatı varmıdır açıp bakan oldumu birtek benmi merak ettim sitede uygulama gördüm ama iki tane led için 350 lira gibi çılgın bir rakam veremem eğer tesisat varsa orjinal lambaları servisten alıp kolayca montaj yapılabilir diye düşünüyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı içi led ?

Tesisat yok malesef
Odak serviste indirimli yaptirabilirsiniz.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

100 liraya yaparlarmı :)

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
100 liraya yaparlarmı :)

Ben gerçekte ocakta 100 liraya yaptırdım.Üstelik ledler daha canlı ve daha geniş açıyı aydınlatıyor.Orta konsolla tam bir uyum içinde.Teknisyen arkadaş bu ledleri karaköyde uzun aramalar sonucunda bulduğunu söylemişti.İlk kez benim aracıma yaptılar ve iyi olduğunu görünce bundan sonra bunlardan takıcam demişti.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

100 lira güzel fiyat makul en azından şuanda servise sorduruyorum yarın cevap alacağım tam olarak tesisat varmı yokmu ledleri nasıl monte ederiz orjinal ledleri temin edebilirmiyiz bütün hepsine cevap alıcam birde şu ayna altına yapılan led olayını inceledim piyasada 350 300 lira civarı rakamlar geziyor amatör olarak yapanları inceledim adamların maliyetleri 30 40 lira neden bu işi yapan yerler bu kadar astronomik fiyatlar istiyor anlayamıyorum sanırım araba gelince ayna altına kendim montaj yapacağım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
100 lira güzel fiyat makul en azından şuanda servise sorduruyorum yarın cevap alacağım tam olarak tesisat varmı yokmu ledleri nasıl monte ederiz orjinal ledleri temin edebilirmiyiz bütün hepsine cevap alıcam birde şu ayna altına yapılan led olayını inceledim piyasada 350 300 lira civarı rakamlar geziyor amatör olarak yapanları inceledim adamların maliyetleri 30 40 lira neden bu işi yapan yerler bu kadar astronomik fiyatlar istiyor anlayamıyorum sanırım araba gelince ayna altına kendim montaj yapacağım
orjınal cosmo led bulamazsınız..servıslerde tesısat cekılıyor aynı renkte led takılıyor.
ayna altına gelınce servıs kapı dosemesı ve aynayı komple sokup altını delip tesısat cekıyor yani işlemlerin hepsi işcilik.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesisat yok, orjinal ledler sadece cosmo kapı içi döşemesiyle geliyor.Fakat gerçek servisin taktığı ledler bana daha güzel geldi.

Tek taraf için 45 dakika sürüyor işlemler.Ledin zaten yeri mevcut, deliği var tutamağın yukarısında, oraya sıcak plastik ile sabitliyor.

Aynı altı yaptırmadım, fakat işçilik için para istiyorlardır.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Tesisat yok, orjinal ledler sadece cosmo kapı içi döşemesiyle geliyor.Fakat gerçek servisin taktığı ledler bana daha güzel geldi.

Tek taraf için 45 dakika sürüyor işlemler.Ledin zaten yeri mevcut, deliği var tutamağın yukarısında, oraya sıcak plastik ile sabitliyor.

Aynı altı yaptırmadım, fakat işçilik için para istiyorlardır.
anıl bey tesısat yok derken sonradan takma ledlere tesısat cekılmıyormu...?

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal cosmo ledleri neden bulamıyoruz olaki cosmo aracımız var ledinde arıza yapacağı tuttu değişmesi gerek ozaman ne yapılıyor

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
anıl bey tesısat yok derken sonradan takma ledlere tesısat cekılmıyormu...?

Bülent Bey,

Benim aracıma kapı içi led yapılırken ekstra kablolar kullanıldı ve tesisat çekiyoruz falan dediler.Demek orjinalde oraya güç götürecek tesisat yok, sonradan ekliyorlar.

Eğer orjinal led gerekirse ne yapılır diyen arkadaşa servisin söylediğini söyleyeyim: İç kapı döşemesi komple değişiyor.