kapı camlarımız

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı camlarımızın sıkıştırmaya karşı emniyetli olduğunu biliyor muydunuz? ben bugün fark ettim ki cam kapanırken araya bir şey sıkışırsa geri açılıyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı camlarımız

hllb link' Alıntı:
kapı camlarımızın sıkıştırmaya karşı emniyetli olduğunu biliyor muydunuz? ben bugün fark ettim ki cam kapanırken araya bir şey sıkışırsa geri açılıyor.
Evet daha önce forumda mevzusu geçmişti
Ben cama elimi soktum ve cam kapatmaya bastım parmağıma dokununca geri aşağı indi cam

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hmm demek ben kaçırmışım.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Evet daha önce forumda mevzusu geçmişti
Ben cama elimi soktum ve cam kapatmaya bastım parmağıma dokununca geri aşağı indi cam
hakan hocam sıkıştırmak için başka şeyler de deneyebilirsiniz, malum forum için önemli bu parmaklar :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
hakan hocam sıkıştırmak için başka şeyler de deneyebilirsiniz, malum forum için önemli bu parmaklar :)
Doğan pet şişe sıkıştırmıştı birşey olmamıştı, sonra aracı kullanırken aklıma geldi
birebir canlı deneyeyim dedim :) elimi camın arasına bırakıp cam açma tuşuna basılı tuttum
parmağıma değdi hafif acıdı ama sonra tekrar aşağı indi cam, yani
çoluk, çocuk vs. eli sıkışmasın diye iyi düşünülmüş ve birebir test edilmiştir :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende şimdi abimin bora sı var. pet şişeyi tuttum. ilk kapattıgımda  pet şişeye değer değmez açıldı. İkinci ve üçüncü denememde  denememde pet şişe haşat oldu. ևok güvenemedim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
halıl abı yapma bılmıyomuydun butun camlar +sunroof  engele carpınca geri acılıyor

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

zamanında 98 vectramız vardı tabi o zamanlar ben daha küçüktüm :) camın böyle bi özelliği olduğunu görünce devamlı camı kapatıp elimde tutup geri dönmesini sağlıodum :D bikaç kere aynı şeyi tekrarladıktan sonra bu sefer cama mudahele etmesem bile cam belli bi seviyeye gelip geri dönüyordu engel varmış  gibi :D neyseki daha sonra kendi kendine düzelmişti :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

2000 senesi temmuzunda Astra G'yi aldık, gezintiye çıktık babamla. Havamız batsın sahilde turlarken babamda yan tarafta elini camdan çıkartmış dışardan tavanı tutar halde duruyormuş. Ben görmedim tabii elini, dedim "Camları kapatayımda klimamızı açayım, ne de olsa arabada klima var nıahahha" :) Tabii bastım yandan babam bir Allah nidası koparttı hemen içeri soktu elini, sonra bana döndü "Aman oğlum dikkat et, neyse Allah'tan reflekslerin kuvvetli de hemen tepki verdin açtın camı tekrar" dedi. Bende dışımdan "Elbette babacığım, hah hah haa" derken içimden de "Ulan ben birşey yapmadıydım ama hayırdır acaba?" demekteydim. Uzun zaman sonra öğrendim ki bu sistem otomatikmiş yahu. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
2000 senesi temmuzunda Astra G'yi aldık, gezintiye çıktık babamla. Havamız batsın sahilde turlarken babamda yan tarafta elini camdan çıkartmış dışardan tavanı tutar halde duruyormuş. Ben görmedim tabii elini, dedim "Camları kapatayımda klimamızı açayım, ne de olsa arabada klima var nıahahha" :) Tabii bastım yandan babam bir Allah nidası koparttı hemen içeri soktu elini, sonra bana döndü "Aman oğlum dikkat et, neyse Allah'tan reflekslerin kuvvetli de hemen tepki verdin açtın camı tekrar" dedi. Bende dışımdan "Elbette babacığım, hah hah haa" derken içimden de "Ulan ben birşey yapmadıydım ama hayırdır acaba?" demekteydim. Uzun zaman sonra öğrendim ki bu sistem otomatikmiş yahu. :)
011zaa 011zaa 011zaa 011zaa

Dogan senın maceralarda hıc bıtmıyo yaw ömursun arabayı sen kullanıyordun muhtemelen