kandırmışlar beniiiiiiii :(

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç alırken çok dikkatli olmak lazım araçla beraber aracı alacağınız kişi de içinize sinmeli bence araçtan önce sahibi dürüst gözükmüyorsa ucuzda olsa uzaklaşın derim

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eski arabamı satarken, (180.000 km de sattım) benden alan adam, dedi ben bunun km sini düşürüp öyle satarım dedi.ama ne yaptı bilmiyorum.kötü bir olay, kimse kandırılmak istemez.arabanın km sini düşürüyorsun, ya servis kayıtları? ben o arabayı aldıgım zaman götürüp servise sordum, tüm seceresini çıkartmışlardı

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km ile oynayanlar bilmiyorki tatlı tatlı yemenin acı acı geğirmesi vardır!!!

Haplo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun :(

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

öncelikle geçmiş olsun kardeş.kötü kandırmışlar seni.ama bilmelisin ki bu forum 200.000 deviren 2004 model corsa gördü.hatta 2000000 yanlış okuma ikimilyon km yapan omegadan bahsedilir hep.bence pek kafana takma açıkcası.bakımlar sorunsuz yapılırsa opel bu boru diil.1milyon yapar diyorlarrr.bence sen git biraz daha para harca ve triger ve devirdaim ve bilumum bakımları yaptır.bırak km düşürmeyi marifet sayanlarıı.benim ustam hep der.iyi bir araba ise şayet motor yeni açılır 100000den sonra diiiye.sen keyfle bin aracına allah kaza bela vermesin

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ayrıca kimse sanmasın ki km düşürünce ve de satınca olay bitiyor.Hepsi biryerlerinden çıkıyordur o satıcıların da biz görmüyoruzdur...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haramla, haksız kazançla cebe giren para bir şekilde daha fazlası ile çıkıyor. Ben hala ilahi adalete inananlardanım. Bu şekilde bir olay ile karşılaşırsam önce elimden geleni yaparım. Baktım daha fazla yapacak birşey yok. "Allah bildiği gibi yapsın" der kenara çekilirim. Su akar yolunu bulur. Gereksiz çırpınmalarla suyu bulandırmanın anlamı yok.

mustafaulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun üzücü bir durum ben arabayı alırken sordum servise özel servisti ve biz km dogrulugunu bilemeyiz dediler siz nerde baktırdınız aceba