kandırmışlar beniiiiiiii :(

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet düşük KM de araçtaki düğmelerde vites körüğünde direksiyondan opellerde korna plastiklerinden vs aşınmalardan üzerinde orjinal lastikleri varsa onların durumundan KM sini tahmin edebilirsiniz.
100.000 i geçince bakarak anlamak biraz daha zor. Karşıdaki insanı tanımıyorsanız mutlaka servise sokmak lazım.
benim araba 102.bin de. 20 bin yapsam 1 kişi anlayamaz burda. pedallar tertemiz. direksiyon tertemiz. kornaya hiç basılmamış aşınma yok. vitesle pek oynamam aşınma yok. kuaför görmüş araba sürekli. yani bu iş oyle anlaşımaz pek....

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ülkede 2. el araba almıcaksın aslında. kanı bozuk dolu

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla herşeyin sebebi biziz. git bi avrupa ülkesine orada böyle km düşürme, milleti kandırma işi yoktur. neden?... adamlarda kaygı yok ki. bizim toplumca tüm basit sorunlarımız bile yeni önemli sorun doğuruyor artık. her şeyi abartıp suyunu sıkıtığımız gibi ikinci el araç alırken milletim kıymetli parasından çıkan bakış açısı ile karşısındakinin malına eski muamelesi yaparsa, birbirilerini bilip bilmeden "bilmemkaç binin üstünde araba alma abi" diye şişirirse, haliyle birileri de malına değer katmak için bu yola başvuracak yani. abartmayı öğreniyoruz sadece. gerçekten kendimizi geliştirmemiz gereken yerde ise yaptığımız tek şey, ağzımızdan çıkan sihirli cümle "ben anlamam abi...

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galerici birisinden duydum. Galericiler için önemli olan kaportanın orjinalliğiymiş. çünkü motora kalın bir yağ katıp, birde km yi düşürdümü, işlem tamam diyor. gıcır gibi motoru olan bir araba al sana diyorlar sonra. kanmamak lazım. acaba ben kandım mı ki, bakımına gidince baktıracağım.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ne yazık ki böyle şeyler oluyor ama o para alanında boğazından geliyor haram para sonuçda

birde servise sokmakla iş bitmiyor eminim akıllı adam onuda düşünüp bilgisayarda bir şekilde düşürtebilir aslında onları yapıcaklarına motoru sıfırlatıp 0 km satsalar hem satışı çabuk olur hem namuslu iş yaparlar