kandırmışlar beniiiiiiii :(

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz de çok zorlanmıştık calıbrayı alırken ama km si doğru çıktı. dosemelerın asınması pedalların durumu vites körüğu vs normaldi. sadece direksiyon derisinin yaşlanmadan dolayı değiştiğini söyledi. zaten aracın çeşitli yerlerinde (biraz eskimiş olsun) servis stickerleri devridaim triger km si yazan yapıştırmalar vardı.beyine de bağlattık. aracı uygun gorup aldık bence boyle yapmak lazım. ayrıca orta konsoldaki küçük düğmelerin yüzeyinin parlak, deri döşemelerin cam gibi parlak olması size km açısından fikir verebilir.

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırken her şeyine baktım aşınma fazla değildi normaldi sadece direksyon derisi asınmıştı onun için güneş deriyi klurutuyor çabuk aşınıyor demişler di :(
benimde hiç aklıma gelmedi kağıtlarını istemek aldıgım adamda bilmiyormuş oda benden ögrendi 92000de aldığını zannediyormuş :)

özberk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasa sahtekar kaynıyor bu devirde güvencek bi tane adam kalmadımı ya ben anlamıyorum

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası bizim vectrada 800,000 km olmustur heral ama 270,000 km gözüküyor göstergede elektronik bir arza vardı sürekli kendini resetleyip duruyordu,siz ne kadar km düsürürseniz düşürün bilgisayara bağlanınca ortaya çıkıyor tüketici bu konularda dikkatli davranmalı alırken her tarafına baktırmalı.Bazı koltuk düreksiyon vites topuzu yok pedal falan hikaye hepsinin az kullanılmısını piyasadan bulup taktırmak kolay,ayrıca bizim araçta koltuk kılıfı vardı daha yeni sökülde ilk aldığımızda taktırmıstık ,taş gibi ne yıpranma var ne solma.Corsa c lerde km düşürmek vectralara nazaran daha zormuş demişti servis.

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim çok geçmiş olsun var böle insanlıktan nasibini almamış hayvanlar yapacak bişiy yok, bende şu anda şüpeleniyorum benim arabadan ama kontrol ettirmeyede korkuyorum soğurum arabadan diye, zaten bu zamandan sonra kontrol ettirsem nolcak ki :( insanlık gün geçtikçe ölüyor :(

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yazıkki biz türk milleti böyleyız işde ne gerek var yanı o araba satılmayacakmı insanları nıye aldatıyorsun bıde o kılometreyı düşüren kişilerde suclu abi yaww

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu düşürdükleri km'leri ne yapıyor bu ustalar. Dürüp'de ......ne mi .....yorlar!

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar 2000 model astra 45000 de gözüküyor. Bilgisayarda en son bakıma girdiği kilometre 111000 diyor.Bunu ustalar bilgisayara bağlamadanda anlamıştı çok basit ön fren disklerinin ne kadar aşındığına bakıp anlıyorlar.