kanatlı astra :)

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu araca apaci demek biraz abartı olur, işçilik güzel, aracı çokda bozmamış. böyle birşey yapmam, modifiye adına iyi olmuş bence.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modifiye olarak biraz fazla abartı olmuş ama sonuçta zevk meselesi... Çok fena değil güzel olmuş aslında... Zevk ve Renk Meselesi...:)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika bi araç. bende sahibindende görmüştüm. ilgi link hatalı şu an. hala ilanda mı acaba? güncel fiyatı nedir öyleyse?

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel duruyor:)sahibi daha ust seviyede bi arac almak yerine herhalde cok sevdigi g kasasını bu hale getirip icindeki hevesini arabasına yansıtmıs.arabasıda yoldan gecerken bakılcak cinsten ama cok şık duruyor gercekten sahıbı uyemi bu formda aramızdaysa kac para harcadı bızımle paylasırsa cok mutlu oluruz:D

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araba kaç sene önce yapıldı, o zaman da abartı işler çıkarmak modaydı ve herkes de çok beğeniyordu:)o zamanları unutmamak gerek bence:D

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben İlana Gecen Sene Bu sıralarda bakıyordum cokta hosuma gıdıyorda adamın zaten 2.arabasıymıs bu parası varkı yaptırıyor bır cok hondaya yapılan modıfıyeden cok daha guzel ılan kaldıralı sanırım 3-4ay oluyor en son gordugumde fıyat 29bin di sanırım