Kalorifer Soğuk Üflüyor

crippax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin...opel omega 1998 model 2.5 cd

araç lpg li...6 ayda 1.5 litre su eksiltme 300 ml yağ eksiltme var..

Usta takip et gene eksiltirse conta yanmıştır dedi....Ayrıca arada bir ışıklarda durduğumda beyaz duman çıkarıyor....

conta yanmışsa değiştirmek bana kaça patlar anladığım kadarıyla oldukça ciddi hasar verebilirmiş motora...

yardımlarınızı bekliyorum....

ersinanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece üst kapak contalarıysa işçilik malzeme falan 250-300 civarına değiştirebilirsiniz.kapakta falan sorun yoksa tabi.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kapak açıldı mı, illa bir sorun görülür, açılmışken yapılır derken masraf katlanır. Üst kapaği teste yollamak lazım, varsa eğiklik, taşlanmalı, çatlak vs. varsa tamir olmalı. Açılmışken, segman vs. de atalım, o kadar açtık vs. derken liste uzar gider.

king1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model opel astra clasıcc 1.6 esentıal hb aracın ıkıncı sahıbıyım... arabamın kliması sankı dısarı havayı ufluyor ıcerıye ... yanı fan calısıyor ancak ıcerı sıcak hava gelıyor... aracı alırken ılk sahıbım de klımayı ben hıc calıstırmadım demıstı. bundan kaynaklanmıs olabılir mi bilmyiroum ? servise gıtmeden yapılması gereken bir durum var mı yorumlarıızı beklıyorum.... teşekkür ederim.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model opel astra clasıcc 1.6 esentıal hb aracın ıkıncı sahıbıyım... arabamın kliması sankı dısarı havayı ufluyor ıcerıye ... yanı fan calısıyor ancak ıcerı sıcak hava gelıyor... aracı alırken ılk sahıbım de klımayı ben hıc calıstırmadım demıstı. bundan kaynaklanmıs olabılir mi bilmyiroum ? servise gıtmeden yapılması gereken bir durum var mı yorumlarıızı beklıyorum.... teşekkür ederim.

biraz daha acıklayabilirmisin ? aynı aractan bendede var eger aracın konfor paketse dijital kliman vardır.klima kapalı olsa bile bu araclarda otomatik fan acıyor içeriyi havasız bırakmamak için.sıcaklık kac derecede ise sıcaklıgı soguklugu degişiyor.hatta bu fanın hızı bile ayarlanıyor.cok normal yada az diye.. klima bölge dügmesine basarsanız ayarları cıkacaktır..

meriva64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..

arkadaşın korkuyorum dedigi su sesi varsa su eksiliyorsa..
-conta yakmış olabilir motor acılabilir galibaa....