opel astra h kasa kalorifer soğuk üflüyor

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu noktada benim bir sorum olacak,
* Kalorifer sisteminde dolaşan sıcak su Otonun öndeki ana radyatöründen mi besleniyor, yoksa radyatöre gitmeden motordaki soğutma sisteminden mi besleniyor?

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam radyatör önündeki yer alan pervane sayesinde soğutuluyor. yani su mutlaka radyatörden geçiyor bence..

heahrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün kaloriferi sıcağa almayı başardım. El ile sıcak soğuk ayarlamasını yapabileceğim fakat kesin çözüm değil.
youtube da şöyle bir video gördüm.
https://www.youtube.com/watch?v=yCCkJ3I8wls

ustaya ulaşabilen yada benzer kesin bir çözüm üreten varmı acaba?

heahrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu usta Ankaradaymış. Yaptıran arkadaş Ostimden sağlam bir klape bulmuş onu taktırmış. Ama tamiratını da yapıyorlarmış......

saban1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta benim başıma geldi hocam ustaya götürdüm klape kırılmış servis 3.600 tl dedi tüm sistem değişiyormuş ustam ise 500 tl ye hallederiz dedi göğüs yarım sökülüp o parça değişecek Ankara da isen usta bilgisi paylaşabilirim

aynı sorun bende var yardımcı olurmusunuz

Çetin aktaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolay gelsin benim astra h kalorifer soğık üflüyor ısta adresi veeirseniz sevinirim

Çetin aktaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ankarada usta verebilirmisin bugün biri kaliper sıcak açma kapama kanadı dedi1000 tl den 3000 e gider dedi. birine götürdüm kalorifer şişlenecek dedi dedim başka bişeyden olmasın yok abi dedi şişleme yeter dedi (300tl) hangisi doğru opel astra h

hassan.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin Çözüm Mehmet Ali Usta

Başka bir yazının altına yazmıştım kardeşim. aynısını yazıyorum. Mehmet Ali Usta Bire Bir yaptı 1000 ₺ kurtardı bizi bu dertten. Allah razı olsun. Facebook Link de paylaşıyorum.

"Benimde aynı sorunum oldu. Servise gittim Hocam. 5000 ₺ masraf çıkardı. Arkadaşım önerdi Mehmet Ali Ustayla Tanıştım allah razı olsun çok iyi niyetli birisi sorunumu hemen çözdü. Ürünü birebir yapmışlar daha dayanıklı şekilde size önerim bu ustaya sormadan servise götürmeyin. Takma işleminide kendisi yaptı. https://www.facebook.com/Klima-Teknolojileri-101687664644464 telefon numarası facebook da paylaşmış."

hassan.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin Çözüm Mehmet Ali Usta

Başka bir yazının altına yazmıştım kardeşim. aynısını yazıyorum. Mehmet Ali Usta Bire Bir yaptı 1000 ₺ kurtardı bizi bu dertten. Allah razı olsun. Facebook Link de paylaşıyorum.
https://www.facebook.com/Klima-Teknolojileri-101687664644464 telefon numarası facebook da paylaşmış.