Kalorifer kazanı sorunu

CLarioN+

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 18702Ekli dosyayı görüntüle 18703
Vida takilmis ve takilmamis hali
Sicaga almak icin resimde asinmis gozuken yeri kargaburun ile yarim tur cevirin ve vidayi goruldugu gibi takin
Soz konusu yer sag onde oturan kisinin ayagini koydugu yerin solunda.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkürler resim için bende bi opel parçacısıyla konuştum durumu anlattım kronik hastalığ ı bu arabanın dedi kazanı değiştirmeye gerek yok dedi bir parça çıkardı ordan plastik aksam bunlar kırılmıştır dedi 40 TL fiyatı iyibir ustaya göndercem seni dedi gidince eğer olursa bende burdan paylaşıcam yaptırdığım yeri

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler resim için bende bi opel parçacısıyla konuştum durumu anlattım kronik hastalığ ı bu arabanın dedi kazanı değiştirmeye gerek yok dedi bir parça çıkardı ordan plastik aksam bunlar kırılmıştır dedi 40 TL fiyatı iyibir ustaya göndercem seni dedi gidince eğer olursa bende burdan paylaşıcam yaptırdığım yeri

parçanın ve yapım aşamasındaki yani parçanın takılma şeklini fotoğraflayabilirseniz çok faydalı olur forumdaki diğer astra kullanıcıları için... malum parça yani kazan çok pahalı...

commigere

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ben de saç vidasıyla çözdüm bu klape olayını ama çok merak ettim açıkçası nasıl bir parçaymış. Eğer kalorifer kutusunu değiştirmeden halledebilirse, bu dertten muzdarip çok kişinin işine yarayabilir.

CLarioN+

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki yaptırırken fotograflarım inşallah dediği gibidir sadece parçayla çözülür :)

Adige23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meraba aynısı benim başıma geldi hava yönlendirme klepesi dönmüyordu geçen ustaya gittim senin kalorifer kazanı patlamış değişmesi lazım dedi bana saçma geldi çünkü kışın zaten sıcak üflüyo sizin gittiğiniz usta sadece klepeyi mi yoksa kazanımı söktü

MuharremMat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arladslar bu sorunu kazani degistirmeden cozen varmi yardimci olabilirmisiniz veya önerebileceğiniz uusta var mi