Kalitesiz Yakıt Satan İstasyonları Burda Deşifre Edelim

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaralı forum üyelerine bir sorum olacak ostüm metro istasyonunun oradan karşıyaka mezarlığına giden bir yolun üstünde sol tarafta bir opet daha var. Oranın akaryakıtı nasıl sizce oradan almaya değer mi?

arkadaşım yazılanları okursan ben alınteri bulvarı üzerindeki opetten basettim sizin dediğiniz yerde aynısı ama bi arkadaş sorun yaşamadığını söyledi hem ben hemde komşum aynı sorunu bu opette yaşadık ama k.benzinde lpg de bişey yok yinede tercih senin. ama herzaman benzine solvet katacaklar diye bişey yok belirli zamanlarda yapıyorlar bu adiliği.

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce böle bı topıc ıcın tesekkurler dostum..su an canım yanmıs durumda aracım servıste yukarıda yazdıklarını hepsını yasadım ve en son kurum temızleme yapılıyor aracıma pis benzın ve kacak benzın kalıtesız benzın yuzunden oldu.. ben acık ve net kımseden korkmadan yazıyorum zeytınburnu sahıl yolundakı shellden son aldıgım yakıt yuzunden bu hale geldım...

eyvah eyvah:( ... bende ordan alıyorum böyle bi sorun varsa bırakayım valla... yanlız şunu söyliyim topkapı po dan aldım öncekilere göre daha iyi geldi arabanın sesi degişti bilmiyorum belki psikolojiktir.... ama bugünden itibaren shell i bırakıyrum...

vespone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,

şimdi ezberim bozuldu benim, opeti her zaman tercih ettim, ve hiç şikayetim de olmadı,

ben aynı zaman da motorcuyum, istanbulda motor kullananlar arasında bir anket yapmıştık % 80 motorcu opet demişti, sonra da shell geliyordu sırada,

opelde ise bir defa yanılıp başka bir markadan almıştım, bir koku bir koku egzostan gelen, herkes soruyordu bu kokuda ne böyle diye, neyse ki gidip yine opetten doldurdum koku hemen geçti ,

şimdi ankaradaki opet ezberimi bozdu demek opette de şikayet ve memnuniyetsizlik oluyor

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 ay önce konya yolunda opalın karşısındaki shell den yakıt aldım ve egr valfim değişeli 600 km. olmuştu.. 10 km gittim hop arıza ışığı yandı pazar günü olduğu için ancak hafta içi servise gidebildim o şekilde 200 km kadar gezmek zorunda kaldım.. sonuç egr valfi kurum bağlamış...
araştırınca o istasyonu shell'in kendisinin işlettiğini sölediler artık bilmiyorum günahı boyunlarına....

turkozturkoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvah eyvah:( ... bende ordan alıyorum böyle bi sorun varsa bırakayım valla... yanlız şunu söyliyim topkapı po dan aldım öncekilere göre daha iyi geldi arabanın sesi degişti bilmiyorum belki psikolojiktir.... ama bugünden itibaren shell i bırakıyrum...

havalımanındayım yesılkoy havalımanı shellden yandakı arkadasım aldı aracı bozuldu sansızmana kadar vurdu olay 1800 ytl ye mal oldu...bılgınız olsun bılmıyorum ama bana opet daha ıyı gelıyor...en kötu bp den almak gerekıyor yanı soruyorum burdakı mıllet hep bunları sölıyor

greif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb

bende ankara y.mahalle Ahmet Ayık shellden alıyorum yaklasık 14 yıldır daha hıc bır problemle karsılasmadım ama bı defa opetten aldım hıc sormayın

OSMANERkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havalımanındayım yesılkoy havalımanı shellden yandakı arkadasım aldı aracı bozuldu sansızmana kadar vurdu olay 1800 ytl ye mal oldu...bılgınız olsun bılmıyorum ama bana opet daha ıyı gelıyor...en kötu bp den almak gerekıyor yanı soruyorum burdakı mıllet hep bunları sölıyor

istanbulda en kaliteli benzini orada sanırdım. Hatta o taraflara işim düşünce mutlaka alırdım temiz diye. dikkat edelim o zaman , teşekkürler.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
7.caddenin başındaki bp den ve eskişehir yolunda reis in yanındaki shell den alıyorum bi problem yaşamadım.... bu arada shellin 97 oktanı daha az dayanıyomuş gibi geliyo 95 oktan daha iyi galiba psikolojikte olabilir ama 97 alınca benzin ibresi daha hızlı düşüyo :D

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Javpet'e ben de 10 numara veririm. Hep ordan alırdım.İlk defa değişik bir yerden almak zorunda kaldık.Eskişehir yolundan Konya yolu istikametine döndüğünüzde BP var. Güvenip BP dir diye full depo ordan doldurduk, araba Çarşamba akşamından beri zangır zangır titriyor. Yokuş yukarı 4-5 vitesler zor çekiyor. 1-2-3 te ise güç kaybı var ve titriyor. Cuma günü ustaya götürdüm bilgisayara soktuk herhangi bir ateşleme, v.s arıza kodu vermiyor araç. Demek ki benzinden. Boşaltıp atayım diyorum ama 53 litre de almıştık. Bi servet yani. Şimdi gidip depoya konulan benzin temizleyici (treatment) katkı maddelerinden alacağım. Sonuca bakacağız.Yarın tekrar sanayiye gideceğim. Eğer başka bir arıza bulamazlarsa o BP yi de kara listeye ekleyin derim.

Adamların günahını almışız. Özür. Sanayiye gittim, Arıza ateşleme bobinindenmiş...Bobin değişti ve düzeldi. Benzinle ilgili bir sıkıntı yokmuş.