Kaliper Kapağı Modifiyesi

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
arkadaslar ozellikle siyah ve beyaz araçlarda goruyorum.... balatayı tutan kırmızı pabuc uygulaması cok hos olmus. bunu uygulayan, tavsiye eden, resimlerini paylaşsMAK isteyen arkadaslar olursa sevinirim... belki diger arkadaslar da fikir sahibi olabilir.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kaliper Kapağı Modifiyesi

Benim şahsi fikrim ayağa düşen gereksiz bir olay. Ayrıca jantlarınız 17 inç ise sanırım balata ile jant arasında onun için yeterli yer yok.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

ayağa düşmek derken..... çok mu banel diyorsunuz...  005hihih

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Ben arabamda olan şeyin başkasında olmasını istemem şahsen. yada ne biliyem alışıldık bir şey olmasını istemem sonuç olarak yaptığımız modifikasyonlarla aracımızı diğerlerinden farklı hale getirmek için yapıyoruz. Ankaradaki araçlarda sanki belediye dağıtyormuşçasına herkesde var özellikle yaşıtlarımn araclarında falan. Birde üstünüze alınmayın ama özenti bir şey aracınızda brembo fren sistemi yokken o plastikten takmak, benim için 3.20 araca m3 taktırmak gibi bir şey.
lütfen yanlış anlamayın bunlar tamamen benim görüşlerim.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

salihcaglayan link' Alıntı:
Ben arabamda olan şeyin başkasında olmasını istemem şahsen. yada ne biliyem alışıldık bir şey olmasını istemem sonuç olarak yaptığımız modifikasyonlarla aracımızı diğerlerinden farklı hale getirmek için yapıyoruz. Ankaradaki araçlarda sanki belediye dağıtyormuşçasına herkesde var özellikle yaşıtlarımn araclarında falan. Birde üstünüze alınmayın ama özenti bir şey aracınızda brembo fren sistemi yokken o plastikten takmak, benim için 3.20 araca m3 taktırmak gibi bir şey.
lütfen yanlış anlamayın bunlar tamamen benim görüşlerim.
+1

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

yooo haklısınız.... ben teknik boyutunu bilmiyorum. sadece bir kac defa gormus ve cok hosuma gitmisti.... vazgectim....

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Doğru karar. Biraz daha bilgi vereyim. Belki başkalarıda düşünüyordur
Birde şöyle durum var bir çok arkadaşımınki yazın fren sıcağı ve hava sıcaklığı yuzunden eridi. sonra baya bi uraştırmıştı.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

299448523a3.jpg

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Meşhur bir markadır :)