Kadett E 1990 1.6 rölantide stop ediyor

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

aracı yeni aldım, genel anlamda temiz ama dün şöyle bir sorun oldu. yola çıktım kırmızı ışıklarda falan normal durakladım devam ettim aradan 10-15 dk geçti araç gazı kestiğimde kendi kendine stop ediyor, aynı olay rölantide çalışırken de oluyor. kendimi eve zor attım sürekli gazı kesmeden fren gaz fren gaz... bu arada daha önce çalışan dörtlüler de çalışmıyor arada ve sinyaller dörtlü butonuna basılı tutarken çalışıyor. bütün bu sorunlar aynı gün içinde gelişti acaba elektriksel birbiriyle bağlantılı mı bilmiyorum. bugun pazar oldugu için ustaya gidemedim buradan kendi kendime yapabileceğim birşey var mı diye soruyorum. bu arada arac eve gelip biraz dinlendikten sonra normal çalışmaya başladı rölantide stop etmedi. ama dörtlü ve sinyal problemi devam ediyor. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

ayrıca bu araca klima takılır mı takılırsa çekiş düşer mi? yani herhangi bir sorun olur mu

Son düzenleme:

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse üstteki sorun halloldu ama şimdi de gaz anahtarı çalışmıyo bazen direksiyonun yanındaki bazıları sigortadan bazıları anahtar bozulmuştur diyo anlamadım bugün treni kaçırcaktım bu yüzden uzun yola gidiyorum mesela bir yerde mola verdim tekrar açınca kontagi ışıkları yanmıyor bi yardımcı olun lütfen kendi yapabileceğim bir şey var mı bu durumda?

Sent from my iPhone using Tapatalk