kadet e sedan jant yardımmm

birkanakkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadet e dizel sedan aracım ve çamurlukları kesmeden aracıma en uygun yani hoş duracak jant ve lastik ebatları hakkında bılgısı olan varmı yardımcı olursanız sevınırım

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195 45 15 ten fazla takacağın her jant sorun yaratacaktır.Ofseti hiç olmamalı.
En basit örneği ne kadar uraştığımı anlarsınız ;
Bu kadar uraştım ettim dünya para verdim 195 45 16 7 Ofset jantlar yine sürtme yaptı.

birkanakkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza bayıldım maşallah allah kaza bela vermesin kocaeline gelirsem arabayı yakından görmek isterim bilgi için çok teşekkür ederim :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza bayıldım maşallah allah kaza bela vermesin kocaeline gelirsem arabayı yakından görmek isterim bilgi için çok teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim Sağolun aracı yakın bir zamanda sattım Soracağınız birşey olursa yardımcı olurum 1 yıla yakın kullandım kadett i bayağı çözdüm :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
berkayın dediği doğru. opeller jant lastik konusunda çok seçiciler. 195/50/15 ideal bir lastik ölçüsüdür. bende bu ebadı kullanıyorum. jant seçimi olarakta 7 ofset geniş gelir sürtme yapar. 6,5 ofsette ET değeri önemlidir. eğer bulabilirsen ET değeri 49 olan bir jant bulman lazım. buda OEM jantlarda mümkün. bulamazsan ET 40 ve üstü bulman gerekiyor. benim şuan aracımın üzerindeki jantlarımı bulmak için 4 ay yırtınmıştım. her taktığım jant sürtme yapıyordu. bu jantları bulduğuma şükrettim. şimdi orjinal vectra jantı buldum onları takıcam üstündekileride satılığa koydum. ilgilenirsen ilanı aşağıdaki linkte.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...00-et35-15-celik-alasim-jant-103830781/detay/

birkanakkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgileriniz için teşekkür ederim bu konuda baya aydınlandım :) ama benım istediğim sedan araç olduğu için 5 kollu bi jant seçimi yapmak daha hoş duracağını düşünüyorum

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
şimdiden hayırlı olsun. dediğim gibi 6,5 inçde ET35- 49 arası olursa sorun yaşamazsınız. ET49 olursa orjinal opel ölçüsüdür. :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kollu 15 inç güzel bir jant dar yanaklı lastikle süper olur.Denemeden sakın takma paran boşa gitmesin.

birkanakkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgilerinizi dikkate alacağım en kısa zamanda jantları bulup almayı umuyorum

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
şimdiden hayırlı olsun