jant ve spor yay konusunda yardım

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195/55/16 iyi bence şuan bendekiler bu değerde orjinal olarak , ince yanağa gerek yok kaç kez boyum kadar vida , çivi ve bilimum şeyler girdi lastiğime :sopa:

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa abi ona ne farı uyduruyosun ?
farlar yan sanayi 60..
farlar 120 pannjur 40 tesisat en kötü 30 astarı yüzünden pahalıyı buluyor..
şu far işini bi çözüver vallahi..

iste burda babam devreye giriyor kndisi oto tamirci ve elektrikci oldugunda tesisat beles farlar 50 tl tanesi panjuruda 40buldum birde ona bembeyaz xenon eski cikmalarim var misss american parkida koydumuydummm demeyim keyfimede bi jantlaa spor yay bulabilseydimm iyo olcakti yokmi yaw yardimci olcak yay ve jantta spoon yada te 37ariyorum 15inc olcak ?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa abi ona ne farı uyduruyosun ?
farlar yan sanayi 60..
farlar 120 pannjur 40 tesisat en kötü 30 astarı yüzünden pahalıyı buluyor..
şu far işini bi çözüver vallahi..

Ben çıkma GSI sis ve ızgarası buldum aldım, orjinal olarak, bunları almadan önce sisli ızgara almıştım sıfır, o fazla şu an, 25 lira civarında gönderebilirim.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çıkma GSI sis ve ızgarası buldum aldım, orjinal olarak, bunları almadan önce sisli ızgara almıştım sıfır, o fazla şu an, 25 lira civarında gönderebilirim.

tmm abocim yolla bana sen kirigi mirigii n yok degilmi gerci guvenirim sana ama nasil yapcaz pmden konusalom ne zaman gelir kargo n?e tutar

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm abocim yolla bana sen kirigi mirigii n yok degilmi gerci guvenirim sana ama nasil yapcaz pmden konusalom ne zaman gelir kargo n?e tutar
Kırığı felan yok, sıfır ambalajında, ben GSI ızgarası alınca bu fazla kaldı elimde, kargo parası 5-7 lira civarında tutar sanırım.:rolleyes:

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kırığı felan yok, sıfır ambalajında, ben GSI ızgarası alınca bu fazla kaldı elimde, kargo parası 5-7 lira civarında tutar sanırım.:rolleyes:

tmmdir abi aldim onu senden simdi spoon jant lazim 195/50/mi alsam swndekiler kac surtme yok sanirim sende ?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tmmdir abi aldim onu senden simdi spoon jant lazim 195/50/mi alsam swndekiler kac surtme yok sanirim sende ?
Yok sürtme felan, daha 2 gün önce 4 kişi ve bagajda dolu eşya ile 500 kmlik yoldan geldi araba. Yalnız ızgara diğer arkadaşa da lazimmis aranızda kalmayım ben. :D