İthal Aksesuarlar

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10-25 nisan olması gerek sanırım:)

bizim şirkettende birini gönderdik shangay'a 1. döneme hırdavat agırlıklı oldugu için öyle gitti o, resimleri merakla bekliyorum az da olsa;):)

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çinliler hakkında pratikte aslında pekçok bilgiye sahibim. ben gümrük müşaviriyim ve bir dostumla beraber (aynı zamanda müşterim) gidiyoruz. ben sadece Çin'i görmeye gidiyorum arkadaşım tekstil ithalatçısı yeni şiparişler vermeye gidiyor. bende hazır gitmişken şöyle bir piyasaya bakıyım istedim sizlerinde fikrini alamak istedim aslında aklımda birkaç değişik mal var ama gittmişken arabalarla ilgili şeylerede bakmak istiyorum LND dostum verdiğin bilgilere çok teşekkür ederim ne gibi zorluklar var çok iyi biliyorum hergün aynı şeyleri defalarca yaşıyorum:D bu benim ilk çin seyahatım olacak sen anladığım kadarıyla epey tecrubelisin önerilerin varsa dinlemek isterim.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paxer görüşelim banada gümrükten biri lazımdı :p:p
3 ay önce 3 kontaynır malım yattı depoda çekemedim mersinde sonra şudur budur uğraştık cektik malı zorla...

Şaka bir yana eğer gümrük işiyle uğraşıyorsanız herşeyi bilirsiniz yapacagınız tek şeyi söylüyeyim size alacagınız malzemeyi alın madem arkadaşınız ithalat yapıyor onun yaptıgı firmaya verin yükleme yaparken aralara sizin mallarıda koysunlar nede olsa mal sizin elinizden gececek teslimatıda siz alın gecirin olsun bitsin saglam iş gercekten saglam:):)

Ama sorum olursa sizi rahatsız edicem şimdiden söylüyüm kızmak yok:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada benim yaşım büyük değil, yaştan dolayı pek tecrübem yok ama 2 yıldır ithalat yapıyorum:) şunuda söylemek isterim fuar zamanı gitmiyorsunuz aslında bu sizin için cok büyük bir kayıp, fakat mayıs ayında gene 1 fuar daha olması gerekiyor ona katılırsanız aklınızda bulunsun istediğiniz malları fuarda parasını verseniz bile vermiyorlar fuar sonrası satış yapıyorlar çinli vatandaşlar ama kartını alırsanız yerine gidip alışveriş yaparsınız,
ama otomotiz üzerine fazla kaliteli birşey beklemeyin derim benim gittiğim sene pek güzel malzemeler yoktu CorsaC arkadasımız yeni gitmiş o ne durumda o benden daha iyi bilir fakat iç aksesuar dı filan ucuz gercekten onları düşünerek giderseniz faydası olur bence...

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paxer görüşelim banada gümrükten biri lazımdı :p:p
3 ay önce 3 kontaynır malım yattı depoda çekemedim mersinde sonra şudur budur uğraştık cektik malı zorla...

Şaka bir yana eğer gümrük işiyle uğraşıyorsanız herşeyi bilirsiniz yapacagınız tek şeyi söylüyeyim size alacagınız malzemeyi alın madem arkadaşınız ithalat yapıyor onun yaptıgı firmaya verin yükleme yaparken aralara sizin mallarıda koysunlar nede olsa mal sizin elinizden gececek teslimatıda siz alın gecirin olsun bitsin saglam iş gercekten saglam:):)

Ama sorum olursa sizi rahatsız edicem şimdiden söylüyüm kızmak yok:)

:D o dediğin biraz zor sakata gelme şanşı çok yüksek belki gelirken yanımda numunelik bişeyler getiririm. mersinde yatan malın neydi? eğer yapabileceğim bişeyler olursa msnden ulaşabilirsin telefonu falan verebilirim. farklı sektörlerdeki önerilerini duymak isterim. mersin limanındaki sıkıntılar için yardım edebilirim rahatsızlık duymana gerek yok.

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada benim yaşım büyük değil, yaştan dolayı pek tecrübem yok ama 2 yıldır ithalat yapıyorum:) şunuda söylemek isterim fuar zamanı gitmiyorsunuz aslında bu sizin için cok büyük bir kayıp, fakat mayıs ayında gene 1 fuar daha olması gerekiyor ona katılırsanız aklınızda bulunsun istediğiniz malları fuarda parasını verseniz bile vermiyorlar fuar sonrası satış yapıyorlar çinli vatandaşlar ama kartını alırsanız yerine gidip alışveriş yaparsınız,
ama otomotiz üzerine fazla kaliteli birşey beklemeyin derim benim gittiğim sene pek güzel malzemeler yoktu CorsaC arkadasımız yeni gitmiş o ne durumda o benden daha iyi bilir fakat iç aksesuar dı filan ucuz gercekten onları düşünerek giderseniz faydası olur bence...

fuar zamanı olmadığını biliyorum ben arkadaşla gidiyorum. arkadaş adanada büyük bir tekstil ithalatçısı sürekli gidip geliyor mersindeki işlerinide ben yapıyorum ben sadece çini görmek biraz daha ufkumu açmak için gidiyorum. inşallah fuar zamanıda giderim otomotiv şart değil ben aslında tekstil hammadeleri için gidiyorum hani dedim gitmişken otomotivde de bişeyler olurmu diye düşündüm ama tavsiyelerinizi aklımda tutacağım sağolun.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D o dediğin biraz zor sakata gelme şanşı çok yüksek belki gelirken yanımda numunelik bişeyler getiririm. mersinde yatan malın neydi? eğer yapabileceğim bişeyler olursa msnden ulaşabilirsin telefonu falan verebilirim. farklı sektörlerdeki önerilerini duymak isterim. mersin limanındaki sıkıntılar için yardım edebilirim rahatsızlık duymana gerek yok.

mersinde kalan mal hırdavat malzemesi asma kilit agırlıklı, ankaradan duruma el koydurduk hallettik çok şükür;) eğer gene bir sorunum olursa ulaşırım size;)

Ama genellik inşaat malzemesi getirtiriyoruz sıva filesi öncelikli işimiz şuan için:)

İlgine teşekkür ederim...

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 hafta önce çinden yeni geldim alınabilecek aksesuar yok .Özellikle otomotiv fuarına gitmiştim daha çok yedek parça ağırlıklı , aksesuar olarak görüntü ve ses sistemleri falan vardı. Ayrıca birde xenon sistemleri onlarda 85 dolar civarı..Toptan getirmek isteyen olursa firmanın ismini ve emailini verebilir.Bu sırada o.z ve enkei marka jantların imalatını yapan firmada vardı fuarda..

mümkünse şu firmanın mailini veya web sayfasını verebilirmisin?

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amma çok çin e giden varmış be :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gidilmesi görülmesi gereken bir yer bence:)

ama giderken bence yanınızda konserve yiycek götürün çünkü orda herşey asırı yaglı ve bu yag soya yagı mideniz bulanabilir mc donald's alrda bile soya yagı kullanılıyor;)