İthal Aksesuarlar

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar haftaya Çin'e gidiyorum gitmişken aksesuardır yedek parçadır lastiktir şöyle bir bakacam. sizce buraya ithal etsek müşterisi olurmu veya ne gider? İlgilenen varsa haftya cumaya kadar burdayım fikrilerinizi almak isterim.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 bin tane firma var çinden mal getiren bence burda olmayan iş yapacak ve kaliteli bir şeyler bak belki güzel bişeyler çıkar.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi çinden istediğiniz ithalatı yapamazsınız neden;
Çindeki firmaların ticaret anlayışları gerçekten güzeldir, sebebi ise eğer bir firma Türkiyede birine mal veriyorsa sana mal vermez git ordan al ben vermem der.Ayrıca 1 en düşük 1 konteynır mal getirmeniz gerekiyor,Gemiyle gelecek gelme süresi 45 günü bulabiliyor ayrıca ticari mal oldugu için gümrük vergisi ödemeniz gerekecek bu vergiyi öderim çekerim diye düşünüyorsanız yanlıyorsunuz cünkü gümrükte adamınız olmak zorunda zorluk cıkarırlar. ama ufak tefek şeyleri bavulunuzla getirebilirsiniz pahalı ufak şeyler olması gerek ucaktaki kargo miktarınıza göre getirebilirsiniz ama miktarı(sanırım 11 kg) aşarsanız yüksek bir ücret ödemeniz gerekecek;)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 hafta önce çinden yeni geldim alınabilecek aksesuar yok .Özellikle otomotiv fuarına gitmiştim daha çok yedek parça ağırlıklı , aksesuar olarak görüntü ve ses sistemleri falan vardı. Ayrıca birde xenon sistemleri onlarda 85 dolar civarı..Toptan getirmek isteyen olursa firmanın ismini ve emailini verebilir.Bu sırada o.z ve enkei marka jantların imalatını yapan firmada vardı fuarda..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nisan fuaramı gittin hocam?
1. dönem hırdavat
2. dönem oto aksesuar içeriyordu sanırım
sen 2. yemi katıldın?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10-25 nisan dönemi orada idim.Guanzodaki 1. dönem fuara katıldım. 2. dönem fuara katılmadım o sıra shangay geçtim oradaki 2007 shangay otomotiv ve yedek parça fuarına katıldım.Elimde fotolar var eklerim belki..

Son düzenleme: