işte gerceği bu bende böyle bu aracın bana olduğunu kanıtlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne buya ne atışıyorsunuz_??bahattin aracın çok güzel allah kaza bela wermesin güle güle 1000..hee bu arada kanıtlamışta oldun..umuyorum ki herkez kendi arabasının resmini falan koyuyordur zaten kim başkasının arabası için benim araç yada bizim araç derki???;)

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan Bey arkadaşa kızgın ifadeyi yakıştırmamıssınız ama kendiniz daha atraksiyonlu bir cevap vermissiniz Örn: sen bizden isteyemezsin...
Eminim bahattin orda yaşı itibariyle rica etme anlamında sölemiştir diye düşünüyorum. Eğer siz binlerce kişinin olduğu forumda yönetici iseniz daha yapıcı yaklaşmanız lazım bence.Yanlış düşünüyorsam dinlemeye hazırım...

Saygılar.

dinlemeye madem hazırsınız,
buyrun...

Bu konu açılmadan önce bahattin ile yapılan özel yazışmadır.!!!

Ce: bi sorun var
Alıntı:
bahattinkaya´isimli üyeden Alıntı
abi kokorecci576 adlı üye bizim arabanın resmini falan siteye eklemiş ve üyeliğide yok gözüküyo acaba sizde ev tel nosu falan varmı yardımcı olursanız sevinirim

Değerli kardeşim Bahattin Takdir edersinki forumuzun belirlemiş olduğu kurallar var.
Aşağıdaki şekilde,

Gizlilik İlkeleri

Kisisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmis oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz.

Üyelik İptali: Forum üyeliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiginizde size ait kişisel bilgiler tarafımızdan silinecektir.

Ama seninde bu aracın sana ait olduğunu tarafımıza belgelemen gerekiyor.

İyi Forumlar...

Üye ile yapılan,iletişimin detaylarını bilmeden kimseye avukatlık yapma.!
Benim bu yaklaşımıma rağmen,tarzını bozmuştur.
Biz yeteri kadar yapıcı ve toleranslı yaklaşıyoruz herkese
Vaktini biraz tüm forumu incelemeye ayırırsan ciddi örnekleri ile görürsün.

İyi Forumlar...

Arkadaşlar ve başlık sahibi arkadaştan özellikle özür diliyorum. konu biraz dağılacak...

Bakın, Yönetime bir eleştiriniz var ise, İSTEK ve TAVSİYELERİNİZ başlığı altında bu eleştirinizi yazınız. Başkalarının konusunda başkalarının savunuculuğunu yapmayın.
Kalkıp "sende arkadaşını savunuyorsun" diyenler olacaktır, tecrübeyle sabittir,

onu da baştan söyliyim, bu mesajım genel bir HATIRLATMA dır.

Bilginize...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KA®ANLIK;256383' Alıntı:
dinlemeye madem hazırsınız,
buyrun...

Arkadaşlar ve başlık sahibi arkadaştan özellikle özür diliyorum. konu biraz dağılacak...

Bakın, Yönetime bir eleştiriniz var ise, İSTEK ve TAVSİYELERİNİZ başlığı altında bu eleştirinizi yazınız. Başkalarının konusunda başkalarının savunuculuğunu yapmayın.
Kalkıp "sende arkadaşını savunuyorsun" diyenler olacaktır, tecrübeyle sabittir,

onu da baştan söyliyim, bu mesajım genel bir HATIRLATMA dır.

Bilginize...

Şİmdi kalkıp herşey için bir konumu açacağız..Yada birinin diğeri için o haklı demesi onun avukatlığımı oluyor...Kendi üstüne alınma ama bazı yönetici arkadaşları biraz agresif buluyorum..

''Sen bunu bizden isteyemezsin Bahattin ancak rica edersin.''

''O zaman istek ve tavsiyeleriniz'' başlığının rica ve tavsiyeleriniz olarak değiştirilmesi gerekmez mi ?

Son düzenleme:

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şİmdi kalkıp herşey için bir konumu açacağız..Yada birinin diğeri için o haklı demesi onun avukatlığımı oluyor...Kendi üstüne alınma ama bazı yönetici arkadaşları biraz agresif buluyorum..

''O zaman istek ve tavsiyeleriniz'' başlığının rica ve tavsiyeleriniz olarak değiştirilmesi gerekmez mi ?

Değerli kardeşim Bahattin Takdir edersinki forumuzun belirlemiş olduğu kurallar var.
Aşağıdaki şekilde,

Fatih hiç kusura bakma ama böyle bir yaklaşımın ardından bana karşı kullanılan ki bize demem gerekir yönetici arkadaşlar diyerek tümümüzü kapsamış oluyor.Bu tarz ile yaklaşan,babamın oğlu bile olsa tavrım aynı olur.
Sen şu anda sadece bir konuya şahit oluyorsun.Ama biz bunun gibi yüzlerce konu ile uğraşmak durumundayız.

İstek ve tavsiyeleriniz kısımına gelince link i bir incelemeni tavsiye ederim.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=8575

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konuyu dağıtmamak adına özelden devam ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...