işte gerceği bu bende böyle bu aracın bana olduğunu kanıtlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Hakan Bey arkadaşa kızgın ifadeyi yakıştırmamıssınız ama kendiniz daha atraksiyonlu bir cevap vermissiniz Örn: sen bizden isteyemezsin...
Eminim bahattin orda yaşı itibariyle rica etme anlamında sölemiştir diye düşünüyorum. Eğer siz binlerce kişinin olduğu forumda yönetici iseniz daha yapıcı yaklaşmanız lazım bence.Yanlış düşünüyorsam dinlemeye hazırım...

Saygılar.

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan Bey arkadaşa kızgın ifadeyi yakıştırmamıssınız ama kendiniz daha atraksiyonlu bir cevap vermissiniz Örn: sen bizden isteyemezsin...
Eminim bahattin orda yaşı itibariyle rica etme anlamında sölemiştir diye düşünüyorum. Eğer siz binlerce kişinin olduğu forumda yönetici iseniz daha yapıcı yaklaşmanız lazım bence.Yanlış düşünüyorsam dinlemeye hazırım...

Saygılar.

size katılıyorum murat abi ben sizin dediğiniz gibi bunu kasdettim

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban güzel bahattin, ayrıca senin gibi renkli tipler bu foruma renk katıyor, stilini bozmazsın umarım

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakaya kafayı sokma olayını tuttum :D
şaane poz olmuş bahattin kardeş :D
ben de stoplarla öyle bi poz yapıcam ;)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saygılar.

Bu konu açılmadan önce bahattin ile yapılan özel yazışmadır.!!!

Ce: bi sorun var
Alıntı:
bahattinkaya´isimli üyeden Alıntı
abi kokorecci576 adlı üye bizim arabanın resmini falan siteye eklemiş ve üyeliğide yok gözüküyo acaba sizde ev tel nosu falan varmı yardımcı olursanız sevinirim

Değerli kardeşim Bahattin Takdir edersinki forumuzun belirlemiş olduğu kurallar var.
Aşağıdaki şekilde,

Gizlilik İlkeleri

Kisisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmis oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz.

Üyelik İptali: Forum üyeliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiginizde size ait kişisel bilgiler tarafımızdan silinecektir.

Ama seninde bu aracın sana ait olduğunu tarafımıza belgelemen gerekiyor.

İyi Forumlar...

Üye ile yapılan,iletişimin detaylarını bilmeden kimseye avukatlık yapma.!
Benim bu yaklaşımıma rağmen,tarzını bozmuştur.
Biz yeteri kadar yapıcı ve toleranslı yaklaşıyoruz herkese
Vaktini biraz tüm forumu incelemeye ayırırsan ciddi örnekleri ile görürsün.

İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...