İstanbul (Servis & Bayiler)

İstanbul'da En Çok Memnun Olduğunuz Servis Hangisi?

• Maslak Arkas Otomotiv Servis

Oy: 1 1.0%
  • Akatlar Arkas Otomotiv Servis

Oy: 2 1.9%
  • Üsküdar Arkas Otomotiv Servis

• Altunizade Arkas Otomotiv Servis

Oy: 4 3.9%
  • Ataköy Otomotiv

• Yenibosna Ataköy Otomotiv

• Zeytinburnur Balkan Motorlu Araçlar

Oy: 5 4.9%
  • Güneşli Ctr Otomotiv

• Büyükçekmece Dikici Oto

Oy: 0 0.0%
  • Haramidere Erdemir Motorlu Araçlar

Oy: 5 4.9%
  • Maltepe Erpaş Otomotiv

• Kadıköy Gedizler Motorlu Araçlar

Oy: 0 0.0%
  • Ümraniye Gedizler Motorlu Araçlar

• Dolmabahçe Gerçek Otomobilcilik

Oy: 11 10.7%
  • Beşiktaş Gerçek Otomobilcilik

Oy: 8 7.8%
  • Eyüp Martur Otomotiv

Oy: 6 5.8%
  • Maltepe Odak

• Bayrampaşa Odak Pazarlama

Oy: 7 6.8%
  • Topkapı Odak

Oy: 39 37.9%

• Kullanılan toplam oy
    103

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İstanbul (Servis & Bayiler)

karakan24 link' Alıntı:
Opel Balakn Zeytinburnu Tavsiye etmiyorum hatta değil tavsiye arkadaşlar selam bile vermeyin. Araç konusunda hepimizin bildiği bir konu varki fiyat servis herşey farklılık gösteriyor servisler arasında. Ben aracımı balkan opel den 31.05.2013 tarhinde teslim aldım. Beni paramla resmen rezil ettler oradaki yetkililerde satışçılarda hepsi beni tanıdı artık ve ben sıfır araç aldım peşin olarak aldım bir kuruş indirim yapmayıp ruhsat kapı dah vermeyen bir servis arkadaşlar ve attığım şikayet mailleri hala kayıtlı ve gelen cevaplarda aynı şekilde. özetle bu servisten araç alamyın gidin 100 lira 1000 lira fazla verin başka bir yerden alın adamlar tam sahtekar ve tek savunmaları var heryer buşekilde diyorlar. detay isteyen arkadaşlar özelden yazabilir dediğim gbi bilinçli olalım ben yandım siz yanmayın.

benimde aracım sıfır balkan otodan aldım bir ay oldu geçen perşembe sabahı tamponun lat tarafından küçük bi darbe aldı perşembe öğlen aracı balkan opel den aldığım için oraya bıraktım bu gün oldu daha bi gelişme yok dün aradım far kırılmış farı takıyoruz şu an aacın başındayım dedi yetkili bu gün aradım elimizde far yok sipariş verdik cuma gelcek diyolar tamponuda outoking e göndermişler güya bu gün gelcekti yarın gelcekmişte daha boyancakmış boyanmadan mı geliyor bu zıkkım madem elinde far yok baştan istesene bu gün istiyosun bekletiyosun beni tüm öğretmenler tatilde biz balkan opel in keyfini bekliyoruz!!!

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karakan24 link' Alıntı:
Opel Balakn Zeytinburnu Tavsiye etmiyorum hatta değil tavsiye arkadaşlar selam bile vermeyin. Araç konusunda hepimizin bildiği bir konu varki fiyat servis herşey farklılık gösteriyor servisler arasında. Ben aracımı balkan opel den 31.05.2013 tarhinde teslim aldım. Beni paramla resmen rezil ettler oradaki yetkililerde satışçılarda hepsi beni tanıdı artık ve ben sıfır araç aldım peşin olarak aldım bir kuruş indirim yapmayıp ruhsat kapı dah vermeyen bir servis arkadaşlar ve attığım şikayet mailleri hala kayıtlı ve gelen cevaplarda aynı şekilde. özetle bu servisten araç alamyın gidin 100 lira 1000 lira fazla verin başka bir yerden alın adamlar tam sahtekar ve tek savunmaları var heryer buşekilde diyorlar. detay isteyen arkadaşlar özelden yazabilir dediğim gbi bilinçli olalım ben yandım siz yanmayın.

En ufak bir indirim yapmıyorlar hiçbirşey vermiyorlar. Maalesef ben de aracımı oradan aldım. Fakat 5 kuruş daha kazandırmam onlara. Bir daha işimiz düşmez inşallah.

nrclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Balkan Servis gerçekten berbat. Aracımı görürdüm geçenlerde. Müşteri kabul yerinde yarım saat bekledim kimse neden bekliyorsunuz buyrun vs. Demedi. Öylece izledim baktım kimse ilgilenmeyecek biraz çıkıştım . Bir servis danışmanı ilgilendi güya . sorunumuza normal dedi bendede aynı araçtan var vs. vs... Kısacası tavsiye etmiyorum balkanı... Zamanınıza yazık.

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar, Maslak Çiftkurtlar neden yok listede? Ben aracımı oradan aldım. Servisine giden var mı? Varsa tavsiye eder mi?

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın garantiside bitti büyük ihtimalle servis kullanmam artık,servislerle ilgili fikrim anlaşılmıştır herhalde:))

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ag_tasarim link' Alıntı:
aracın garantiside bitti büyük ihtimalle servis kullanmam artık,servislerle ilgili fikrim anlaşılmıştır herhalde:))

Kesinlikle katılıyorum :)

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis kurallari farkkli olabiliyor.bakis acilarida farkli olabiliyor Y
Yorum sizin.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım ankette yazım hatası var; Maslak Arkas denmiş, ben aracımı ekim ayında maslak çiftkurtlardan almıştım. İsim mi değişti, el mi değiştirdi, yoksa yazım hatası mı bi kontrol edilmesinde fayda var. Ankete gelince en iyi fiyatı çiftkurtlar verince(800 TL daha aşağı) ve evime en yakın iki bayiden biri olunca(diğeri gerçek dikilitaş) çiftkurtlardan almıştım. Şu ana kadar da bi servis ihtiyacım olmadı. Ancak hem aracı aldığım bayi olması hem de evime yakın olması nedeniyle sanırım yine çiftkurtları tercih edeceğim. Memnun kalmazsam sonra bakacağız artık ;)

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarık başkan masanın oradayım çok yoğunsun

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisinizi iyi seçin arkadaşlar hizmet çok farkediyor; evime yakın diye opel Ataköyü tercih ediyordum ama ağzımın payını aldım, bundan sonra tercihim Tarık beyin çalıştığı servis olacaktır.  Bakımları aslında servisde yaptırmak lazım garantıden sonra da bir şey olursa en azından iyi niyet indirimleri alırız diye ama bu konuda umutsuzum
  Bıraz önce merkezden aradılar ve ısrarla kaplama yapalım diyorlar , başka yere girsenızde sonuc degısmeyecek söyluyorlar, inşallah Tarık bey bu işi halledecektır;
Forumlarda boyle durumlarda honda,hyundai i kia'nın hemen dıreksıyonu degıstırdıgını soylemısler , Tarık beyin uğraşlarına rağmen değişmezse zaten opel benım ıcın bıtmıstır artık ne bakımlarımı servısde yaptırırım ne de sonrakı aracımda tercıhım opel olur.

Kaplamayı kabul etmelerıde çelişki zaten ,madem kullanıcı hatası dıyorsan nıye o zaman hatayı kabullenıp bari kaplama yapalım dıyorsun sonuç negatif olursa ki opel merkez öyle olacak diyor mahkemeye gıdecegım , gazeteci arkadaslar var onlara da söylerım kırmazlar herhalde bu durumu medyaya da taşırır opelı rezıl ederız,kafamı baozdu bu opel uğrasıcam bunlarla.