İstanbul (Servis & Bayiler)

İstanbul'da En Çok Memnun Olduğunuz Servis Hangisi?

• Maslak Arkas Otomotiv Servis

Oy: 1 1.0%
  • Akatlar Arkas Otomotiv Servis

Oy: 2 1.9%
  • Üsküdar Arkas Otomotiv Servis

• Altunizade Arkas Otomotiv Servis

Oy: 4 3.9%
  • Ataköy Otomotiv

• Yenibosna Ataköy Otomotiv

• Zeytinburnur Balkan Motorlu Araçlar

Oy: 5 4.9%
  • Güneşli Ctr Otomotiv

• Büyükçekmece Dikici Oto

Oy: 0 0.0%
  • Haramidere Erdemir Motorlu Araçlar

Oy: 5 4.9%
  • Maltepe Erpaş Otomotiv

• Kadıköy Gedizler Motorlu Araçlar

Oy: 0 0.0%
  • Ümraniye Gedizler Motorlu Araçlar

• Dolmabahçe Gerçek Otomobilcilik

Oy: 11 10.7%
  • Beşiktaş Gerçek Otomobilcilik

Oy: 8 7.8%
  • Eyüp Martur Otomotiv

Oy: 6 5.8%
  • Maltepe Odak

• Bayrampaşa Odak Pazarlama

Oy: 7 6.8%
  • Topkapı Odak

Oy: 39 37.9%

• Kullanılan toplam oy
    103

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İstanbul (Servis & Bayiler)

Sting link' Alıntı:
opel gerçeğin servisi dolmabahçede yani ankette beşiktaş gerçek ve dolmabahçe gerçek var sonuçda ikisi tek servis
sanırım birisi servis diğeri sadece araç satıyor
ikisinin oylarını toplayıp bir servis olarak kabul edilebilir

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Arkadaşlar

Kullanmış olduğunuz Opel servislerinde hangi servis sorumlusuyla ve ustayla çalışmayı tercih edersiniz? Daha önce çalıştığımız ve tavsiye edebileceğimiz servis sorumlularını ve ustaları tek bi başlık altında paylaşırsak, servislerde en iyi sonucu alırız diye düşünüyorum.

Özellikle memnun kaldıklarımızı yazabilirsek daha iyi olur sanırım, hangi servis sorumlusuyla çalışmamalıyız sorusundan ziyade, hangi servis sorumlusuyla çalışmalıyız sorusu daha doğru olur gibi..

thnxx

gökhandinler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

topkapı odak

filo servis danışmanı yalçın bey

servis danımanı tarık bey

bu güne kadar her sorunumla yakından ilgilendiler burdan teşekkürlerimi iletiyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar

Kullanmış olduğunuz Opel servislerinde hangi servis sorumlusuyla ve ustayla çalışmayı tercih edersiniz? Daha önce çalıştığımız ve tavsiye edebileceğimiz servis sorumlularını ve ustaları tek bi başlık altında paylaşırsak, servislerde en iyi sonucu alırız diye düşünüyorum.
Özellikle memnun kaldıklarımızı yazabilirsek daha iyi olur sanırım, hangi servis sorumlusuyla çalışmamalıyız sorusundan ziyade, hangi servis sorumlusuyla çalışmalıyız sorusu daha doğru olur gibi..
thnxx
böyle bir konu ve anket mevcut olduğu için konunuz birleştirilmiştir sn.eRG
buradan devam edebilirsiniz..

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=eRg link=topic=2205.msg62031#msg62031 date=1322473364]
Merhaba Arkadaşlar

thnxx
böyle bir konu ve anket mevcut olduğu için konunuz birleştirilmiştir sn.eRG
buradan devam edebilirsiniz..
[/quote]

Aslında ben de bu konuyu daha önce incelemiştim ama özellikle servis sorumlusu isimleri üzerine yoğunlaşılmsını düşünerek ayrı bir başlık açmıştım, derli toplu olması açısından böylesi daha iyi tabi..

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kesinlikle Erdemire gitmeyin derim.Arabayı götürüyoruz , bu bu sorunlar var diyoruz.Araç 1 gün boyunca orda kalıyor.Ertesi gün teslim almaya gittiğimde ; Arıza kaydı bulunamadı , ustamız böyle bi sorunla karşılaşmadı vs. vs. bahaneler üretiyorlar.Birdaha kesinlikle Erdemire gitmicem Büyükçekmecede oturuyorum forumdada özellikle belirtilen Odak veya GerçeK ' e gitmeyi düşünüyorum.ve en yakın zamanda erdemiri gerekli yerlere şikayet edicem.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Henüz araç yeni servislik bir durum olmadı. Ama şunu sormak istiyorum. Listede CTR otomotiv Güneşli var. CTR otomotiv Citroen bayi / servisi diye biliyorum. Opel servisi de mi veriyorlar. iş ve evime çok yakın da.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Henüz araç yeni servislik bir durum olmadı. Ama şunu sormak istiyorum. Listede CTR otomotiv Güneşli var. CTR otomotiv Citroen bayi / servisi diye biliyorum. Opel servisi de mi veriyorlar. iş ve evime çok yakın da.
opel araclara servıs verıyorlarmı bılmıyorum ama verseler bile hatta yakın olsada bence tercıh etmeyın..
araçlarımız hakkında en bilgili ve tecrubeli  servisler odak ve gerçek servis..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gördüğümüz üzere bizim araçlarda garanti sonrası bile yetkili servis şart konumunda. Yoksa olmayacak yerleri boş yere dağıtmış olabilir insan.

karakan24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Balakn Zeytinburnu Tavsiye etmiyorum hatta değil tavsiye arkadaşlar selam bile vermeyin. Araç konusunda hepimizin bildiği bir konu varki fiyat servis herşey farklılık gösteriyor servisler arasında. Ben aracımı balkan opel den 31.05.2013 tarhinde teslim aldım. Beni paramla resmen rezil ettler oradaki yetkililerde satışçılarda hepsi beni tanıdı artık ve ben sıfır araç aldım peşin olarak aldım bir kuruş indirim yapmayıp ruhsat kapı dah vermeyen bir servis arkadaşlar ve attığım şikayet mailleri hala kayıtlı ve gelen cevaplarda aynı şekilde. özetle bu servisten araç alamyın gidin 100 lira 1000 lira fazla verin başka bir yerden alın adamlar tam sahtekar ve tek savunmaları var heryer buşekilde diyorlar. detay isteyen arkadaşlar özelden yazabilir dediğim gbi bilinçli olalım ben yandım siz yanmayın.