Istanbul Buluşması "Çok Yakında"

Tarih: Bayramdan Sonraki Haftasonu (13 Kasım 2011 Pazar)

• Evet Uygun

Oy: 40 81.6%
  • Hayır Uygun Değil

Oy: 9 18.4%

• Kullanılan toplam oy
    49

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Istanbul Buluşması "Çok Yakında"

ede link' Alıntı:
Hakan bey, artık nereye gidileceği konusunda da ufaktan ufaktan bir şeyler belli olsa, yoksa gidilecek yer için de anket mi yapacağız. Her halde karar verilen yere gidip konuşmak gerekecek çünkü git gide katılım sayısı artıyor.
Saygılarımla.
İşin bu kısmı ile sn.drwaverunner ilgilenicek. Bu hafta belli olur sanırım.
Alternatif mekanlar gayet geniş bir alanda kurulu ama tahmini bir reservasyon yapmak gerekli yinede.

ede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=ede link=topic=2440.msg52795#msg52795 date=1319472695]
Hakan bey, artık nereye gidileceği konusunda da ufaktan ufaktan bir şeyler belli olsa, yoksa gidilecek yer için de anket mi yapacağız. Her halde karar verilen yere gidip konuşmak gerekecek çünkü git gide katılım sayısı artıyor.
Saygılarımla.
İşin bu kısmı ile sn.drwaverunner ilgilenicek. Bu hafta belli olur sanırım.
Alternatif mekanlar gayet geniş bir alanda kurulu ama tahmini bir reservasyon yapmak gerekli yinede.
[/quote]
Söylediklerinize aynen katılıyorum. Gerekirse üstüme düşeni yapar, drwaverunner a eşlik edebilirim.(Pazar günü olmak koşulu ile ;))
Selamlar.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar,

Buluşma ile ilgili olarak mekanlarla telefon görüşmesi yapıp uygun bir yer ve fiyat belirleyeceğiz. Otopark sorunu olmasın ve araçlarımız yanyana park edilebilsin diyoruz. Maşukiye bu yönden gayet uygundu, güzel fotoğraflar çekebilmiştik.

Bu haftaiçinde telefon görüşmesi ile fiyat alacağım ama bana şöyle bir bilgi lazım olacak:

Buluşmaya katılanlar aşağı yukarı kaç araba ve kişi katılacaklarını yazarlarsa eğer konuşağım mekana yaklaşık bir kişi sayısı ve araç sayısı vermiş oluruz.

Ben ilk sayfada kendi adıma yazdım mesela...

Büyük ihtimalle mekanı görmeye vaktim olmayacak bu sefer. O nedenle biraz internet fotoğraflarından ve mekana varsa giden arkadaşlardan edindiğimiz bilgilerden yola çıkacağız.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Polonezkoy de gayet guzel ve genis piknik alanlari var tam detayini bilmiyorum fikir olarak aklinizda bulunsun belki oralari bilen arkadaslar vardir.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
Polonezkoy de gayet guzel ve genis piknik alanlari var tam detayini bilmiyorum fikir olarak aklinizda bulunsun belki oralari bilen arkadaslar vardir.

Zaten hedefimiz Polonezköy olacak orası kesinleşti. Orada güzel bir yer bakıyoruz.

faha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar forum kullanımında biraz acemiyim.
ist. buluşmasına bende katılmak isterim ama bir engel çıkarsa bir sorun olurmu.(kayıt yapılırsa)
ayrıca katılım için herhangi bir ucret odeniyormu.
katılım saat aralıgı ortalama nedir.
teşekkürler...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faha link' Alıntı:
ist. buluşmasına bende katılmak isterim ama bir engel çıkarsa bir sorun olurmu.(kayıt yapılırsa)
teşekkürler...
Herhangi resmi bir işlem yok, kayıt yada ücret alma gibi bir durum da yok, siz adınızı yazıdırn Hakan Bey e , gelebilirseniz memnun oluruz, gelemezseniz de canınız sağolsun :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=faha link=topic=2440.msg52848#msg52848 date=1319492862]
teşekkürler...
Herhangi resmi bir işlem yok, kayıt yada ücret alma gibi bir durum da yok, siz adınızı yazıdırn Hakan Bey e , gelebilirseniz memnun oluruz, gelemezseniz de canınız sağolsun :)
[/quote]
aynen Sercan Bey'in dediği gibi, herhangi bir ücret vs yok
sadece gidilecek yerde yemek yemeği planlıyoruz ve onun için genel bir sayı belirleyip reservasyon belirliyoruz, eğer katılamazsanız canınız sağolsun :)
amacımız tanışıp, sohbet etmek ve hafızalarda kalacak hoş bir gün geçirmek :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben muhtemel olarak yanımda 2 arkadaşımı daha getirmeyi düşünüyorum, listeye 1 araç - 3 kişi olarak ekleyebilirsiniz.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
Ben muhtemel olarak yanımda 2 arkadaşımı daha getirmeyi düşünüyorum, listeye 1 araç - 3 kişi olarak ekleyebilirsiniz.

Sn. MeRt,

Bilginizi güncelledim.