İstanbul Beylikdüzünden Selamlar

rbilge

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra H, 2009, Benzin/LPG, Yarı otomatik araç alıp aranıza katıldım. İlk aracım, şoförlük ve arabalar konusunda deneyimsizim.
Buradan bilgi edineceğime inanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Guven ve mtiryaki

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Astra H, 2009, Benzin/LPG, Yarı otomatik araç alıp aranıza katıldım. İlk aracım, şoförlük ve arabalar konusunda deneyimsizim.
Buradan bilgi edineceğime inanıyorum.
Selamlar rbilge, hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Aracınız 6 ileri mi 5 ileri mi acaba ? En önemli konulardan biri siboplar orijinal mi ? çünkü lpg li araçlarda sibop problemi olabiliyor.Aynısından bende de var ben benzinde kullanıyorum aracı. LPG düşmanı aslında bu araçların. herhangi bir probleminiz olursa da yeni konu açarak ve ya açılmış konu üzerinden de yazabilirsiniz. Özelden de yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım teknik anlamda.

rbilge

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar rbilge, hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Aracınız 6 ileri mi 5 ileri mi acaba ? En önemli konulardan biri siboplar orijinal mi ? çünkü lpg li araçlarda sibop problemi olabiliyor.Aynısından bende de var ben benzinde kullanıyorum aracı. LPG düşmanı aslında bu araçların. herhangi bir probleminiz olursa da yeni konu açarak ve ya açılmış konu üzerinden de yazabilirsiniz. Özelden de yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım teknik anlamda.
Merhabalar. Benim Aracım 5 ileri. Sübapların orjinal olup olmadığını bilmiyorum maalesef.

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz.. :)