İstanbul Avrupa Yakası LPG Montaj Yeri Önerisi

bawis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
2011 model opel astra j kasa 180hp 1.6 benzin otomatik vites aracıma lovato easy fast C - OBD II SIRALI SİSTEM Kiti taktırmayı düşünüyorum. İstanbul Avrupa yakasında güvenebileceğim ustalığı iyi olan lpg montaj yeri tavsiyesi alabilir miyim?

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
2011 model opel astra j kasa 180hp 1.6 benzin otomatik vites aracıma lovato easy fast C - OBD II SIRALI SİSTEM Kiti taktırmayı düşünüyorum. İstanbul Avrupa yakasında güvenebileceğim ustalığı iyi olan lpg montaj yeri tavsiyesi alabilir miyim?

Merhaba, avrupa yakası için bir şey diyemem ama istanbul içi çok sorun olmayacaksa , bu işi en iyi yapan yerlerden birisi Ümraniyede Candan Muhendislik. Youtube da sayfaları vs. var. bir araştırın derim.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maslak Oto Sanayisinde TGS Otogaz.
Ben eski aracımda orada montaj yaptırmıştım. Hem tecrübeli, hem de müşteri ilişkilerinden çok memnun kalmıştım.

byburcx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son zamanların meşhur işyeri geldi aklıma. İşini müşteriye anlatarak yapan aynı zamanda bir mühendis olan Yılmaz Candan abinin mekanı CANDAN MÜHENDİSLİK profesyonel şekilde yapacağın işleri halleder. Benim ilgimi çeken tarafı müşterilerine olan ilgisi ve yaptığı işin son noktasına kadar arkasında durmasıdır. 300-500 kaçma, Avrupa falan deme, Ümraniye'de ki mekanlarına mutlaka uğra.