Isıtmalı Direksiyon Kılıfı

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
proje güzel olmuş güle güle kullanın. bende düşündüm bunu fakat çıkartıp takma işine üşendiğim için vazgeçmiştim. sabit bir şekilde yapılabilse benim gibi üşengeç insanlar için daha iyi olur :)

Kablo dolanma işi sorun olmasa ben rezistansı döşerim. Üzerine kalıcı kılıf diktirebilirsiniz.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar, yapılan yorumlar neticesinde ver.2.0 ile tekrar merhaba. Kılıf içine astar yaptık. Rezistansları rahat döşenmesi için kanallara zigzag değil düz yerleştirdik. Bu şekilde rezistansın yeri de ayarlanabiliyor. Yani biraz yukarıyı veya biraz aşağıyı ısıtması sağlanabiliyor. Bu tamamen el ile dikilmiştir.

gxbl.jpg

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle gayet özgün ve işlevsel bir çalışma olduğunu belirtmek isterim. Görsellikten çok işe yararlık oranı oldukça yüksek bir çalışma. tebrik ederim.
burası Kars. Sıcaklık (ya da soğukluk mu demeliyim acaba :D) sabah kontak basmadan önce yaklaşık - 25 derecelerde. İşyerine uzaklık yaklaşık 7 km. Acaba bu projenin ısısı - 20 de 25 te bu kadarlık süre için yeterli olur mu ? Tecrübeleriniz bu konuda nedir acaba ?

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık, Ruslar görse kesin sipariş verirdi heralde :) Şaka bir yana korna kapağının içinden besleme kablosu alınabilir ve bu uygulama kalıcı yapılabilir. Korna butonun içinde korna şasi kablosunun deliğinden geçirebilir kablolar

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle gayet özgün ve işlevsel bir çalışma olduğunu belirtmek isterim. Görsellikten çok işe yararlık oranı oldukça yüksek bir çalışma. tebrik ederim.
burası Kars. Sıcaklık (ya da soğukluk mu demeliyim acaba :D) sabah kontak basmadan önce yaklaşık - 25 derecelerde. İşyerine uzaklık yaklaşık 7 km. Acaba bu projenin ısısı - 20 de 25 te bu kadarlık süre için yeterli olur mu ? Tecrübeleriniz bu konuda nedir acaba ?

Çok teşekkürler. Rezistans boyu hafif kısaltıp sayısını artırırsak biraz daha fazla ısınma elde edilebilir. Ben fazla ısınmaması için ideal boyda rezistans kullandım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:31 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:28 ----------

Elinize sağlık, Ruslar görse kesin sipariş verirdi heralde :) Şaka bir yana korna kapağının içinden besleme kablosu alınabilir ve bu uygulama kalıcı yapılabilir. Korna butonun içinde korna şasi kablosunun deliğinden geçirebilir kablolar

Teşekkürler. Evet yapılabilir. Tesisattan fazla anlamadığım için en basit haliyle bu şekilde yaptım. Forumda bahsettiğiniz şekilde zaten bir konu var. Serdar bey bitirirse oda olur inş.