Sarmal Direksiyon Kılıfı Uygulaması. Orijinale Yakın... (Fotoğraflı)

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık güzel olmuş ama ürün ile ilgili çekincelerim var...

Emek veriyorsun sonuçta , 12 tl'ye alınan bir ürün kalite bakımından(yırtılma,deforme olma,sünme vs...)ne kadar iyidir...?Direksiyon gibi aşınma ve yıpranma payı yüksek bir yerde en azından daha kaliteli bir ürün denenebilirmi...? Tbii ben ürünün kalitesini fiyatı ile orantılıyorum...Her anlamda içinize sindiyse sorun yok...

Ürün elime ulaşmadan benimde tereddütlerim vardı, gerçek deri değil, ne kadar süre dayanır, olmadı yılda 1 kez 3 saatimi ayırıp yaparım diyordum ancak, gördüğümde yıllarca dayanabilecek sağlam bir ürün olduğunu gördüm... Yıllarca sorunsuz kullanılabilecek bir ürün... Tavsiye ederim...

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alıp deneyeyim diyorum ama ,kalınlık ve çap olarak astra h direksiyonuna olurmu , dikişleri birleştirmekte sıkıntı çekermiyim acaba?

Verdiğim linkte 39-41 cm arası direksiyonlara uygundur diyor, yorumlarını okursanız belki H için yapan bile olabilir...

Yapmadan önce bir çok araştırma yaptım ve hiç denkgelmedi, v.s. gibi durumla karşılaşmadım. Zaten direksiyona gerdirilerek takılıyor, esneme yapıyor...

Bana kalırsa hiç bir uyumsuzlukla karşılaşacağınızı zannetmiyorum.

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aha bizim Lacetti :D
kardeş ellerine sağlık güzel olmuş da o direksiyon zaten deri. 7 yıldır kullanıyoruz hala derisinde en ufak bir deformasyon oluşmadı. Sadece bir noktada tırnak izi var o da annemin sanırım :D
Gayet orijinal gibi durmuş. Bir de korna butonlarının hızasındaki yerler olmasa dört dörtlük olacakmış. Ama yine de iyi iş yapmışsın kardeş :)

Corsa'cı seni :D Teşekkür ederim... Bende deformasyondan çok, yüzük izleri vardı, kimileri derin di, o yüzden yaptım. Senin ve @turkolog55'in tırnak ve yüzük izleri dediğinizde aklıma geldi, galiba derinin altındaki beyaz kat olsaydı yüzük izleri daha az olurdu diye düşünüyorum, galiba bu yüzden konulmuş olabilir, birazda esneme yapıp şekli düzgün almasına da yardımcı olabilir...

İşte o korna yerlerinin görünmemesi için direksiyonun sökülmesi gerekliydi, içim elvermedi ona da :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Vectra B aracıma 2.5-3 yıl kadar önce kendim yapmıştım aynısından. Çok ufak deformeler haricinde hiçbir sıkıntı yok. Onları da normal olarak kabul ediyorum. Direksiyon için orijinal kaplamanın dışında tavsiye edebileceğim tek ürün diyebilirim.

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa'cı seni :D Teşekkür ederim... Bende deformasyondan çok, yüzük izleri vardı, kimileri derin di, o yüzden yaptım. Senin ve @turkolog55'in tırnak ve yüzük izleri dediğinizde aklıma geldi, galiba derinin altındaki beyaz kat olsaydı yüzük izleri daha az olurdu diye düşünüyorum, galiba bu yüzden konulmuş olabilir, birazda esneme yapıp şekli düzgün almasına da yardımcı olabilir...

İşte o korna yerlerinin görünmemesi için direksiyonun sökülmesi gerekliydi, içim elvermedi ona da :D

Aman dikkat orada airbag var. Sökerken dikkatli olmak gerekir :D ama o kısma rağmen yine de güzel olmuş :good:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
konu dısı olcak ama merak ettım sedat ayna kumanda dugmesı dıkkatımı cektı senınkı ışıklımı gece aydınlatması varmı :)?
dsc00138cy.jpg

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değil malesef, yapmayı düşündüm ancak, L-R harfleri plastik üzerine boya, Led v.s. takmakla ışık yaymayacak :D

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef Astra H arcıma aldım ama olmadı dikişler birbirine kavuşmuyor , dikişlerin arası en az 0,5 cm boş kalıyor.
resimde görünen Lacetti nin direksiyon simiti Astra ya göre oldukca ince