Isıtmalı Direksiyon Kılıfı

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adana da boyle bir seye ihtiyac duyma olasiligim 0 ama Ankara da iyi is gorur orasi kesin.

rahmiankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an Polatlı'dayım, cuma günü Uzunköprü'ye yolcuyum. Uzunköprü'de çalışıyorum

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an Polatlı'dayım, cuma günü Uzunköprü'ye yolcuyum. Uzunköprü'de çalışıyorum

Size resistans vereyim, diğer malzemeleri alıp yaparsınız? Elimde kalan son malzemelerle minder yapmıştım. Suni deri vs kalmadı. Çok masraflı bir şey değil. Görüşmek isterseniz mail atın..

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumunuz için teşekkür ederim, fakat anlamadığım şey, sadece ben mi bunun sadece ilk çalıştırmada kullanılmasını ısındıktan sonra çıkarılıp kenara konmasını düşündüm anlayamıyorum. Aynı yorumu yapan kaçıncı kişisiniz inanın bilmiyorum :D
İlk mesajda da yazdığım gibi, sadece sabah ilk çalıştırmada 1-2 dakika kullanıp çıkarmak üzerine kuruldu fikir. Bahsettiğiniz şekilde yapmak için daha teferruatlı işlem gerekiyor. Direksiyonun içinden kablo geçecek, bu kablo direksiyon dönüşünü engelleyecek, ona çözüm, vs derken en basiti ile benim çözümüm bu oldu. Orada gözüken rezistanslar kor haline vs de gelmiyor ayrıca, sadece 30-35 derece ısı veriyorlar ve rezistansın üzeri beyaz kılıf ile örtülü (kendisi bu şekildeydi). Direksiyona kesinlikle zarar verecek durumda değil. Birde şunu unutmayınız, bu yaptığımız bir prototip, tabiki eksiklikleri var. bu şekilde yapmamın bir nedeni de ürünü istediğim zaman çıkarıp başka araca aktarabilecek olmak. Tamamen portatif, katlanabilir.

motor ısınmadan camın buzu çözülmüyor bence güzel bi faaliyet ben öncelikle direksiyonu ısıtır sonra camın buzunu çödürürdüm :)