İphone Yardım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 3 gün önce iphone aldım fakat bugün farkettim ekranın sol alt kösesinde leke var ve geçmiyor simdi benim bunu napmam lazım servise verecem ekran değistirelim falan derlerse çıldırırım ne yapayım fikir lazım:(

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mecbursun.Servis halledecek onu.Ekranı değiştirecekler veya telefonu değiştirecekler.Eğer sonuç sizi tatmin etmezse "tüketici hakları merkezine" başvurun.

Geçmiş olsun.Elektronik şans işi biraz malesef size denk gelmiş.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynen göya sorun çıkarsa kdiye kaçak almadım gittik garantili aldık yine sorun çıktı

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldığım gün servise yolladım telefon sürekli kapanıyor diye telefonu değiştirmişler geçmiş olsun

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş, değiştirirler bence çok kafana takma.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kafama taktım çünkü elemanlarla genpaya gönderdim biz tamir ederiz değisim yapmayız diolar aldığım yere söyledim tamire gönderelim dediler dedim hayır değisim istiyorum durun biz size dönüs yapalım diye hemen sindiler bekliyorum çok sinirlendim gerekirse bilkomada iletecem 3 günlük cihaz ayıptır ya tamir edelim demesi bile ayıp yani

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırken dikkat edilecek en önemli noktayı atlamışşınız ölü pikselmi var yoksa cizik gibi bişemi ölü piksel ise degişim yapılır ama çizik filansa biraz uğraştıtır sizi yenisini talep edin o kadar para yatırıyosunuz haklı olarak tamir görmüş bi cihazı istemediginizi söyleyin

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafama taktım çünkü elemanlarla genpaya gönderdim biz tamir ederiz değisim yapmayız diolar aldığım yere söyledim tamire gönderelim dediler dedim hayır değisim istiyorum durun biz size dönüs yapalım diye hemen sindiler bekliyorum çok sinirlendim gerekirse bilkomada iletecem 3 günlük cihaz ayıptır ya tamir edelim demesi bile ayıp yani

Bir dakika şimdi bunlar kendileri mi tamir ediyorlar cihazı?
Alo 175 Tüketici Haklarını bir arayın derim. Ne demek kendimiz tamir ederiz. Gerekli prösüdürü; cihazı alırlar,şikayetinizi dinlerler servise gönderirler. Bu iş böyledir.Sanane kardeşim sen nasıl tamir ediyorsun ABD patentli bir telefonu?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu arada bir fotoğraf ekleyebilir misin? nasıl bir leke ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya onu denioruz ama telefonla çekim yapınca leke çıkmıor ama normal gözle herkez görebiliyo lekeyi bugün tüketici hakem heyetine basvurcam uğrasamam onlara laf anlatmakla ölü piksel lekesi deil çizikte değil içerde ekran büzüşmüş sanki sol alt köseden 3-4 cm :((