İnsignia yı Test e gidiyorum.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar türkiyede bunun uzun modeli yokmu resmini ekleyim isterseniz görün
my.php
[/URL][/IMG]

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten iki kasası yokmu sw ve sedan sw bence getirtmezler ancak istek olursa yada galerilere showroom olarak vitrinlik getirtirler onun dışında bence zor çünkü bakarsanız vectranında sw satmadı çok çok az var astranında satmıyor diğer markalarında öyle

kartal ve reno 12 den sonra bence türkiyede sw devri bitti kapandı o boşluğu pick-up yada van mini van denen araçlar doldurdu..

bu arada sw = station wagon :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hakan sw açıklaman için teşekkür :):):) şaka bi yana tabi :)

insignia şu an için NB ve HB kasa olarak satışta Türkiye'de. Arkas'ın verdiği bilgiye göre sport Tourer model (SW) :) nisan ayında lanse edilecek.. ve satışları haziran ayını bulacak..
NB ve HB kasada ise şu an için 1.6 turbo - 180hp versiyon modeller limana gelmiş değil.. bu modele sahip olmak için de nisan ayını beklemek gerekiyor...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün ınsıgniayı inceledim ancak test sürüşü yapmadım güzel araç gerçekten kaliteyi hissediyor insan yollarda daha görmedim ancak..
url]

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 Turbo modeli %90'ı nb olarak ağırlıklı edition ve sport tabi cosmoda var İzmir Torbalı'ya gelmiş hatta listesi var nerdeyse hepsi siyah renkte yollarda bunu görcez yani

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da gördüm ben geçen gün. Amcam ümitköy de dolanıyodu simsiyah insignia sı ile :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahmin ettiğim gibi elektronik süspansiyon yok yada ben göremedim alan güle güle kullansın güzel araba ama o fiyata alınabilicek bir arabamı bilmiyorum insana yönelik bir soru biri evet der biri hayır ben hayır diyen kesimdeyim o fiyata bunu alıcağıma gider 1-2 yaşında bmw mercedes audi üç geninden en güzelini alırım.. ama tercih meselesi alan güle güle kullansın...

bi yerde bende buna katılıyorum ama opel bence buyuk bı adım attı bu arabayla. yani kesinlikle 1.6 dizeli varsa tr de tutar bu araba.

bunun yanında baz donanımı 50 lira olup ta full u 80-90 liraları bulan arabalara asla yanaşmam. ben full alacağım 90 bın lıra bayılacağım. bri yanıma aynı model arabayı cekecek . 50 bın lıralık olacak. yok boyle bir mantık.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sport tourer modeli bizim opel servisine geldi haftayada deneme sürüsleri baslayacak aile arabasi icin düsünüldügünde gercekten mükemmel ic ferahligi arka koltuk bas mesafeside sedan modeline göre cok farkli gercekten mükemmel bir arac yapmislar haftaya 20.cdti 160 hp olan modelini kullanmaya gidecegim bakalim sedanlara göre nasil gerci sedanlarda sürüs keyfi olarak cok güzelde .bakalim tourer ler nasillar..1.6 dizel modeli yok arkadaslar..http://www.autoscout24.de/AllImages.aspx?id=lfb1ezrceetb# bizim burda buldugum en uygun fiyatli insignia arkadaslar isterseniz bir bakin..

Son düzenleme: