İnsignia yı Test e gidiyorum.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizelini alsan zaten edition donanımı bile pahallı. En uygun seçenek 1.6 turbo edition o da 54-55 e geliyor. Fiyat listesi gelmeden istediğim model 2.0 dizeldi. Ama dediğim gibi o da adam gibi donanımla 75-80 e geliyor ki o fiyata bi dünya araba var.

Insignia asla kötü değil, hatta şu an hayalimdeki tek araba ama bu fiyatlarla satması zor bence. Türk alıcının mantığı belli biraz parası varsa gider audi bmw alır. gidip de 80 li 90 lı rakamlara opel almaz. e parası olmayan zaten o rakamlara çıkamaz. Bence opel fiyatlarını türkiye için gözden geçirmeli.

Ama yine de 1.6 turbo edition donanım en çok satılacak modeldir kanımca

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia satıcak arkadaşlar hiç merak etmeyin peynir ekmek gibi satıcak hemde ama 1.6 sı satıcak aynen vectrada olduğu gibi geri kalan versiyonları fantezi olucak kimse o paralara opel almaz çünkü insignia güzel satar neden satar çünkü opel bmw mercedes audi gibi markaların sittin sene yapmıycağı şeyleri yapar kampanyalar yapar bankalarla anlaşır %0 kredi fazileri uygular zorla sattırır bu aracı ama dediğim gibi 1.6 sı satar..

Alan kesimde belli olucakdır büyük ihtimal eski doblo kangoo falan kullananlar araçlarını satar peşinat olarak yatırır gerisini takst maksit klasik opel taktiği halleder..
ben peşin parayla araba alan biri olduğum için bu paraya bu arabayı almam peşine araba mı yok piyasada bu fiyatlara 1-2 yaşında bmw mercedes audi kaynıyor..

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu varsayımınıza pek katılmıyorum opel insignia ile yeni klas yakaladı insignia alıcak insanın bi kere doblodan direkt insigniaya atlaması için yüksek standartlara sahip olması gerek bu arabayı alıcak insanın arabaya yakışması lazım bi kere bi kalitesi olması lazım herkes bu arabayı taşıyamaz desemde bizim şu ülkemizde herşey mümkün seviyesiz bir milletimiz var ama bakım maliyetleri vs. bakımından herkesin harcı değil insignia almak

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu varsayımınıza pek katılmıyorum opel insignia ile yeni klas yakaladı insignia alıcak insanın bi kere doblodan direkt insigniaya atlaması için yüksek standartlara sahip olması gerek bu arabayı alıcak insanın arabaya yakışması lazım bi kere bi kalitesi olması lazım herkes bu arabayı taşıyamaz desemde bizim şu ülkemizde herşey mümkün seviyesiz bir milletimiz var ama bakım maliyetleri vs. bakımından herkesin harcı değil insignia almak

sonlara doğru yazıyı toplamasanız diyicekdim hayırdr insignia almak için yüksek mühendislik diploması almakmı gerekiyor :D yada özel bir kültür kursunamı girmek gerekiyor diyicekdim... yada galeri girişinde sınavamı tabi tutucaklar yetkililer ona göre çalışıp gidelim :D :D :D :D

birde arabaya yakışmak derken millet damat tıraşı olup yeni takım elbise alıp gider araba almaya artık :)) :)))

şaka bri yana hadi rollyce rolye aston martin mclaren deseniz tamam neysede opel ne yani :) hatta şöyle diyim opel kimmiş :) tabiki bu araç belli bir seviyeye klas atlatıcak ama bu bmw ci mercedesi audici yada bu kesimdeki araç sahipleri olmıycak :) doblocu kangoo cu falancı filancı o kesim olucak olsunda buda güzel bizim halkımız her şeyin en güzeline layık sonsuza kadar doğan şahin kango panda kullanıcak halleri yok..

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
doblo kangoo çok alakasız modeller :) tabi ki de alsınlar kullansınlar kimseye engel yok insignia satın almak için :) bu aracın genel alıcı kitlesi 30+ yaş ve B-C-D segmenti araç sahipleridir.

B segmenti & 30+ ; bir üst sınıf araç satın alma düşüncesi olanlar içinden insignia tercih edenler olacak.
C segmenti & 30+ ; sınıfında 1+ yaşında araca sahip ve yenilemek isteyenler içinden insignia tercih edenler olacak
D segmenti & 30+ ; özellikle 5+ yaşında otomobillere sahip kesim 0 araç almak için sınıf düşebiliyor. bu şekilde düşünceye sahip kesim içerisinde insignia tercih edenler olacak.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonlara doğru yazıyı toplamasanız diyicekdim hayırdr insignia almak için yüksek mühendislik diploması almakmı gerekiyor :D yada özel bir kültür kursunamı girmek gerekiyor diyicekdim... yada galeri girişinde sınavamı tabi tutucaklar yetkililer ona göre çalışıp gidelim :D :D :D :D

birde arabaya yakışmak derken millet damat tıraşı olup yeni takım elbise alıp gider araba almaya artık :)) :)))

şaka bri yana hadi rollyce rolye aston martin mclaren deseniz tamam neysede opel ne yani :) hatta şöyle diyim opel kimmiş :) tabiki bu araç belli bir seviyeye klas atlatıcak ama bu bmw ci mercedesi audici yada bu kesimdeki araç sahipleri olmıycak :) doblocu kangoo cu falancı filancı o kesim olucak olsunda buda güzel bizim halkımız her şeyin en güzeline layık sonsuza kadar doğan şahin kango panda kullanıcak halleri yok..
umut abininde dediği gibi alsınlar tabi kimseye engel yokta dediğim gibi insigniayı taşımak zor olabilir en basitinden bi lastik ölçülerine bakarsanız yeni bi lastik almaya kalksanız şöyle kalitelisinden 2 çift lastik 2binlira hemen hemen yani demek istediğim tekrar söylüyorum herkes kaldıramaz insigniayı
bu arada sabuncubelinde simsiyah afl farlı gündüz ledleri yanıyordu 19 jantlı büyük ihtimalle cosmo paketti insignia geçti yemin ederim ağzımız açık baktık öyle rüya gibi geçti gitti yola yakışan nadir araçlardan biri

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eş dost vasıtasıyla da olsa biraz lüks araca binmişliğimiz ve kullanmışlığımız var, şunu söylemeliyim ki bu araç onların hiçbirinden aşağı değil. O çok övülen audi'nin de süper salonlarını göz ardı edersek çok ötesinde bir araç insignia. Ben aracı kullandım, yol sesi sıfır, kalite mükemmel ama 115 beygirlik modeller, eğer zaman zaman da olsa gaz pedalına yüklenenlerdenim diyorsanız hiç bakılmayacak bir seçenek. O motoru bu araca neden koymuşlar hiçbir bahane geçer akçe olamaz bence. Motor kasaya oranlandığında güçsüzlüğü aşikar ve o sebeple hafiften bir motor sesini de alıyorsunuz içeriden ki bu o araç için olumsuz bir yön. Tabi bu 115 beygir için 180 ve ötesi güçteki araçlar kusursuz olacak eminim bence en ideali 2.0 220 beygirlik olan ama vergiler ve fiyat farkı çok. Donanıma dönecek olursak; en basit donanımdaki müzik sisteminde de yolda giderken radyo dinlememe ve çok kuytu noktalardan köprü altlarında geçmeme rağmen en ufak bir pürüz ve sesi neredeyse sonuna kadar açmama rağmen en ufak bir çıtırtı dahi yoktu seste. Yani araç çok iyi. Ben 180 beygirlik modelini dünüyorum inşallah nasip olur.

Saygılarımla...