İnsignia vs Mazda6

Hangisi

• İnsignia

Oy: 88 80.0%
  • Mazda6

Oy: 22 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    110
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konularda biraz art niyet bulmaya başladım.

öncü birlik geliyo ardından sipariş usulu yeni arkadslar davet edilip tartışma yaratılıyor.

kişisel görüşüm tip olarak iki araçta çok güzel karar vermek zor. Ama motor secenegi yüzünden mazda geride kalıyor

2008 yazında araç almaya niyetlendigimizde ikisinide detaylı inceledim ama mazda motor secenegi yüzünden alınabilcek bir araç değil mantıga ters biraz;) , o yüzden kararımız insignia olmustu.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konularda biraz art niyet bulmaya başladım.

öncü birlik geliyo ardından sipariş usulu yeni arkadslar davet edilip tartışma yaratılıyor.

kişisel görüşüm tip olarak iki araçta çok güzel karar vermek zor. Ama motor secenegi yüzünden mazda geride kalıyor

2008 yazında araç almaya niyetlendigimizde ikisinide detaylı inceledim ama mazda motor secenegi yüzünden alınabilcek bir araç değil mantıga ters biraz;) , o yüzden kararımız insignia olmustu.

Arkadaşım art niyetli olanlar zaten belli açtıkları birçok konudan benim
15-09-2010, tarihinde sadece karşılaştırma amacaçlı açtığım bir konu zaten kendini bellli ediyor öyle olanlar..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her forumda bu tür karşılaştırmalar var vw forumlarında da passat ile insignia yı karşılaştırıyorlar honda forumunda yapıyorlar her forumda var bu tür şeyler..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her forumda bu tür karşılaştırmalar var vw forumlarında da passat ile insignia yı karşılaştırıyorlar honda forumunda yapıyorlar her forumda var bu tür şeyler..

evet her forumda karşılaştırma var ama sürekli aynı kişi tarafından mazda opel kıyaslaması yapan konular açması sizce normal mii???
gerçi bu forumda istediğini yapabilir tabii ki saygı çerçevesinde lanlı lunlu konuşmayacak burası diğer forumlar gibi opele kötü bişey dendi hadi banlayalım şu cicişleri demezzz

bu dediklerimi furkan ve semavi iyi bilir

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beş parmağın hepsi bir değil sizin dediğiniz tarzda opel forumlarıda var forumda lastiğimin havası indi yazsanız adamlar opelin lastiği inmez deyip banlıycak kadar faşizan opelci forumlarda var isim vermiycem bilenler bilir adamlar opelcileri opeli eleştirdi diye forumdan banladılar şimdi kim var derseniz o tip forumlarda üç beş kişi bir birilerini yağlayıp ballayıp duruyorlar...

birde bu tip forumlar vardır her görüşe açık gördüğünüz gibi onbinlerce kullanısı vardır ben gittim skoda forumunda skoda yı yerden yere vurdum forman modelini adamlar haklısın dedi banlamadılar orasıda burası gibi her fikire açıklar.. skoda örnekdir yani bu tip formlarda var o tip dediğiniz tarzda forumlarda var o tip forumlarda üç beş kişi kendi aralarında takılır her kezi kaçırttıkları için...

art niyet varsa oda tartışalım tabiki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...