İnsignia vs Mazda6

Hangisi

• İnsignia

Oy: 88 80.0%
  • Mazda6

Oy: 22 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    110
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim mesajımda art niyet yoktu. Saygı çerçevesinde yazmaya çalıştım. Falcon ve Darkmagic. Kendi yazdıklarınızla benimkini kıyaslarsanız bunu bir hakaret sayarım. Ayrıca tek üye olduğum forum Mazdaclubtr değil, ACT'nin de ilk ve aktif üyelerindenim. Siz bu konuyu opel forumunda da açtığınızı yazmışsınız, bende girdim yanlış gördüklerimi yada kendi eklemek istediklerimi yazdım. Bunda ne var?

Eğer yazdıklarımda bir art niyet, aşağılama, ortalık karıştırma gibi teşebbüsler görüyorsanız pek tabi kurallar gereği üyeliğimi dondurur yada iptal edebilirsiniz. Ama hayatımda yer eden arabalardan biriside 1974 model 1,6 opel asconamızdı, Bu araçlarımdan önceki aracımda opel combo idi. Derdimiz opel kullanmaksa, kullandımda, sattımda aldımda. Ama yok derdimiz kendi arabanızı yüceltmek, diğerini aşağılamaksa "koyarsınız teknik verileri, usulünce yaparsınız". Bende bunu yapmaya çalışıyorum. Eğer otomobil lisanı ile konuşursak sorun kalmaz! Ama bu işler "resim çektim o daha kısa" tarzı yorumlarla olmaz.

Arkadaş yukarıda ne yazmış? Mazdanın motoru mantıklı değildi, ikiside güzel arabama ama İnsignia aldık... Bu yoruma diyecek neyim olabilir? Yok benzinli daha az yakar mı diyeyim?

Adamlar Amerikada Passat CC 2,0 turbo ile Mazda6 2.5 i karşılaştırıyor, Mazda 1. geliyor. Başka bir karşılaştırmada Mazda6- Accord-Altima karşılaştırılıyor... 3,5 ve 3.7litre V6 motorlara sahip bu araçlar. Orada da Mazda6 birinci geliyor. Ama ne hikmetse 1,3 multijet Opel Astra mazda dan "kaliteli" oluyor... Bu yoruma değer vermemizi mi bekliyorsun? Yorum kalitesine bakmak lazım araç kalitesinden önce!

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konularda biraz art niyet bulmaya başladım.

öncü birlik geliyo ardından sipariş usulu yeni arkadslar davet edilip tartışma yaratılıyor.

kişisel görüşüm tip olarak iki araçta çok güzel karar vermek zor. Ama motor secenegi yüzünden mazda geride kalıyor

2008 yazında araç almaya niyetlendigimizde ikisinide detaylı inceledim ama mazda motor secenegi yüzünden alınabilcek bir araç değil mantıga ters biraz;) , o yüzden kararımız insignia olmustu.

Bu durumu üzerime alındım açıkçası. Konu Darkmagicin konusu, kendisi girdi bizim forumumuzda da açtı bu konuyu. Hem kendisi, hemde konu amacından saptığı için konu kaldırıldı. Benzer bir konuyu buradada açtığını yazmıştı. Girip burayıda okudum ve cevap verme gereği hissettim.

Sanırım AksngR nickli arkadaşımızda bu konuda aktif birisi mazda6 sahibi olduğu için. Bir kaç konu daha açmış ve yakın bir tarihte (muhtemelen sizin forumdan sonrada olabilir) sitemizede üye olmuş.

Yani konuyu açan sizin arkadaşınız, sizin deyiminizle öncü birlik, Darkmagic, sipariş usulü gelende Falcon oluyor sizin mantığınıza göre. Benim buraya gelmeme neden olan kişide Darkmagic'tir.
Sanmıyorum kimsenin buraya üyelik açıp uğraşacağını benim gibi. Opel'den mazdaya geçen bir çok arkadaş lanet ederek geçmiş, içlerinde opele muhabbet besleyen bir iki kişiden birisiyim sadece :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu durumu üzerime alındım açıkçası. Konu Darkmagicin konusu, kendisi girdi bizim forumumuzda da açtı bu konuyu. Hem kendisi, hemde konu amacından saptığı için konu kaldırıldı. Benzer bir konuyu buradada açtığını yazmıştı. Girip burayıda okudum ve cevap verme gereği hissettim.

Sanırım AksngR nickli arkadaşımızda bu konuda aktif birisi mazda6 sahibi olduğu için. Bir kaç konu daha açmış ve yakın bir tarihte (muhtemelen sizin forumdan sonrada olabilir) sitemizede üye olmuş.

Yani konuyu açan sizin arkadaşınız, sizin deyiminizle öncü birlik, Darkmagic, sipariş usulü gelende Falcon oluyor sizin mantığınıza göre. Benim buraya gelmeme neden olan kişide Darkmagic'tir.
Sanmıyorum kimsenin buraya üyelik açıp uğraşacağını benim gibi. Opel'den mazdaya geçen bir çok arkadaş lanet ederek geçmiş, içlerinde opele muhabbet besleyen bir iki kişiden birisiyim sadece :)

ben sizden benim sizin forumunuzda yazdığım tüm mesajları burada yayınlamanızı istiyorum bakın bakalım kişilere hakaret etmişliğim var mı ama sizin bana karşı varrr
forumunuzda arkadaşlarınızdan biri dizel otomatik araç arıyormuş mesaj yazdım hop mart ayında açılmış olan konuya cevap yazmışım art niyet çıktı ki bu konuya konuyu açan kişi cevap bile yazmadıı

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tartışma mı !!!!!! Nerde? Bu tür konuları açıp birlerine laf atanlar ve sonunda tartışma ortamı yapanlara bakıyorum, hep aynı şahıslar. Saygı duymak lazım.

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizden benim sizin forumunuzda yazdığım tüm mesajları burada yayınlamanızı istiyorum bakın bakalım kişilere hakaret etmişliğim var mı ama sizin bana karşı varrr
forumunuzda arkadaşlarınızdan biri dizel otomatik araç arıyormuş mesaj yazdım hop mart ayında açılmış olan konuya cevap yazmışım art niyet çıktı ki bu konuya konuyu açan kişi cevap bile yazmadıı

Birbirinizi tanımadığınızı söylemiştiniz forumda. Mesajınız aşağıda. Bu yaptığınız nedir? Nasıl isimlendirelim sizi?

19
Mazda Club TR / Ynt: Ynt: Peugeot-Opel-Renault

« : 09 Kasım 2010, 23:32:47 »
tarık kardeşim merhaba sende bir opel kullanıcısısın galibaa burda tek opelci ben miyim diye düşünmeye başlamıştımmm

Amacınız paylaşım mıydı foruma girerken? Lütfen samimi olalım çocuk kandırmayalım ama.

Sizin forum bizim forum olayını uzatmak istemiyorum, bir üye olarak buradayım, konuyla alakalı cevaplar yazdım sulandırmadan. Seviyeyi düşürürsem banlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece ne iş yaptığını sordum ve gerçekten bilmiyordum avukat olduğunu sizin forumunuzda öğrendim

ben sizden tek isteğim benim yazdığım olumsuz bir yazı istiyorum o kadar

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vermiş olduğunuz linge ben giremiyorum

galiba engellendiğimiz için olabilir

orda ben sizi tanımıyorum yazmıyor bu arada
hatta tarık kardeşim diye cümleye giriyorum farkettiğiniz gibi forumunuzda o kadar çok opelci olarak yalnız kaldım ki tarığıgörünce sende mi burdaydın gibi bir cümle kurdum

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece ne iş yaptığını sordum ve gerçekten bilmiyordum avukat olduğunu sizin forumunuzda öğrendim

ben sizden tek isteğim benim yazdığım olumsuz bir yazı istiyorum o kadar

Bizim forumda da , bu forumdada nickleriniz aynı, ve senin sorduğun soru yukarıda yani "sizde bir OPEL kullanıcısısınız GALİBA"... Avukatlıkla alakalı bir şey geçmedi. Bu kadar mı zor, birbirimizi tanıyorduk demek?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben haykırış kısmnda ne işle yaptığını sormuştum evet birbirimiz tanıyoruz zor olacak bişey yok
tanımıyoruz fdiye bir cevap ta yok

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim olumsuz yazılar yazdığım bahsetmişsinşiz eğer varsa lütfen yayınlayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...