Insignia OPC mi ? Farklı bir tercih mi ?

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
360 modena alınır o paralara iyi güzel fakat o aracın servis bakımlarının 10-20 milyara patladığını biliyorsunuzdur umarım :)

Renovatio

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz haftalarda Focus aracımızla İnsignia OPC'nin tamponunu indirdik. Sağlam araba baştan diyim =)

Meslek olarak İstanbul yollarında çok aksiyon yaşıyoruz ve İstanbul Valisi'nin 4 koruma aracı da İnsignia OPC. Başbakan takiplerde aracın performansı muhteşem. Yakından da incelediğimde (korumalarla muhabbetimiz olduğu için diyorum) 2.8 ltlik 325 bg'lik motoru ile araç olarak oldukça iyi. orjinal Brembo diskleri çok başarılı çünkü biz focusla çok yakın takipte OPC küt diye durabilirken bizde doğal olarak tosladık. İç dizaynı her şeyi 1. sınıf. Kısacası araç her şeyiyle hakkını veriyor. Motor sesi ise harika. Yüksek hızlı takipte aracın nasıl yola tutunduğuna her defasında şahit oluyoruz ve gerçekten çok iyi.

Fiyatı ülke vergilerinden ötürü tartışılabilir ama kalite olarak çok iyi diyebilirim.

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsterse 1 milyonum olsun arabaya verebilecek. Gider 5.20D alırım.vakumlu kapılar falan.gel gelelim 3.20 bile candır.Türkiye koşullarında herseyime yeter bu araclar bide göze batmaz aga :)))

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tır alırdım ben ne alacam :D:D:D
620 scania veya 700 volvo fh alırdım :D:D öfff ne yürür rampada :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o paraya bmw f10 535 d m sportpaket alirdim hem 0 /100 e opc den hizli hemde tam yarisini yakiyor.