Insignia OPC mi ? Farklı bir tercih mi ?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evo serİsİ alirdim girtlak doldururdum..

Yada ne bİlİm daha kÜÇÜk 2 tane performansli araba alinabİlİr.

300.000 bandi bÜyÜk para Çok alternatİf var...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200-250 bin lira aralığında alınabilecek tonla araba var, ferrari porsche meserati lambo falan alınır yani :D Ama para olsa da ulaşması zor olan arabaların tadı çok ayrı oluyor, supra, skyline R34, RX7 gibi numunelik arabalardan yanayım ben her zaman için. Kalan paraya da Lotus Omega alıp yüklerdim, kimsenin ilgisini çekme amacı taşımadan kendi egomu tatmin ederek binerdim, üretildiği dönemin en hızlı sedanı gibi kalıcı bir unvanı var neticede.

Asıl en joker soru şu ki "1milyon dolarınız olsa hangi arabayı alırdınız?" Hiç şüphem yok ki, 1997 yılında oynadığım "NFS II SE" adlı oyundan bu yaşıma kadar tek süpercar saplantım McLaren F1 modelidir. Başka hiç bir fantezim yok o tür bir araba üzerine. Arabanın vasıflarından çok özel olmasıyla ilgileniyorum ben, tamamen duygusal :D

McLaren-F1-black-background.jpg

McLaren-F1_1993_1600x1200_wallpaper.jpg

McLaren-F1-Black-1.jpg

1993-mclaren-f1-3.jpg

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia yı 260.000 lira edecek ne koymuşlarki içine ya merak ettim şimdi neler var acaba bu araçta

swimmer_tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flexiride suruse duyarli sasi, kilitli diferansiyel, 2.6 litre v6 turbo 325 beygir motor ve spor sanzuman vb opelin en ozel parcalari var. he eder mi 260.000 tartisilir. ama malum arac euro uzerinden geliyor ve vergilerimiz bayagi bir yuksek :) yani 260.000 tl lik bisey koymamis olmalari, sadece vergi sebebiyle bu fiyatta olmasi da muhtemel ...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O arabanın ham fiyatı 80 milyarı geçmiyodur, tr ye girince fiyat 240 milyar oluyo deyermi, deymez bence, 240 milyara f360 modena fln alırdım ben glb :)

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
insignia OPC, hem d sınıfı aile arabası olarak kullanılır hem de o güç ile spor araç gibi kullanılır, o fiyatlara bu nitelikleri sağlayan sıfır çok seçenek yok... en azından benim aklıma gelen yok...
ama ikinci el düşünürsen o fiyatlara porche panerama üst sınıf , güç , 4 kapı ,bagaj :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc nin opelin kendi site fiyatı 190 bindi o kadar arttımı ya 190 civarındayken benzer araçlara göre iyi geliyodu fiyatı ama 260lara çıktıysa bmw 4 serisi alırdım veya e serisi coupe