Insignia OPC mi ? Farklı bir tercih mi ?

swimmer_tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba sayın opelim.net üyeleri. Param olduğundan falan değil yalnızca meraktan soruyorum :D

Bu en son kasa insignia OPC ler ciddi biçimde ilgimi çekiyor. Fiyat olarak 260.000 Tl gibi bir şey. diyelim ki 300.000 Tl ye kadar araç alacaksınız tercihiniz ne olurdu ? :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o paralara hangi araçları düşündüğünüz önemli.
insignia opc özel bir araç.
o paralar o araca verilir mi denilebilir ancak herkeste olan bir performans aracı yerine herkeste olmayan insignia opc alınabilir.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şekilde Supra bulunur o paraya. Hiç olmadı bir japon kasasına 2jz konulur :) Yada gırtlak dolu bi evo9 100-110 bin arası biter. İnsignia OPC ancak opeli tanıyan tarafından ilgi görür yoksa '' Aa güzel arabaymış'' denir. ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Zenginin malı, yoralım çenemizi; Wrx alırdım, yanına da mercedes yada bmw dizel bir araç çekerdim. Psikolojime göre yola çıkardım.

swimmer_tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsignia OPC ancak opeli tanıyan tarafından ilgi görür yoksa '' Aa güzel arabaymış'' denir. ;)

Bu yorum gerçekten güzel olmuş. Tam sohbet ettiğim insanlardaki bakış açısı iste bu.

Aslında tam da o fiyatlara BMW 428i Cabriolet var çok hoş araçlar :D olur da piyango çıkarsa diye bakıyorum öyle işte :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi