İnsignia Alacağım ...

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlar. Bikaç aya kadar insignia almayı düşünüyoruz.şimdiden araştırmalara başlayayım dedim. 100bin lira kredimiz var. hangi model renk nasıl birşey önerirsiniz. veya insignia yerine şu arabayı al diceğniz bir bmw veya mercedes var mıdır. gözüm insignia da. bi yandan da c180 göz kırpıyor. her türlü fikrinizi değerlendirmeye alırım teşekkürler ...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c180 güzel bir tercih olurdu ama fiyat insignia'ya göre yüksek haliyle.

benim şahsi tercihim 1,6 tdi dsg jetta olurdu ;)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende insignia çok beğeniyorum..

bence insignia sahiplerinden bilgi almak lazım, acaba içlerinden ulan bu araba değil de altımda bi bmw olsa diye geçiyo mu ? yoksa insignia tüm beklentileri karşılıyo mu??

ben ilk geldiğinde 2009 da çok kısa mesafede test etmiştim, 1.6 110 beygir civarında olanını.. araba güzeldi iyiydi , ama bana biraz yumuşak gelmişti mesela, bi bmw ya da vectra cdx de ki gibi yola basıyo gibi hissedememiştim, bir de aynaları yuvarlağımsı hoşuma gitmemişti, ama dediğim gibi çok çok kısa bir testti

eğer bi insignia sahibi ben arabamı çoğu mersoya bmw ye değişmem diyosa, insignia bence kesinlikle alınır.. zaten bahsettiğim markaların ortalama bi modeli olmuş 150.000 tl , sıfırını almak zaten zor, ya 2 3 yaşında bi araç ya da kendi sıfır insignian.. tabi aracın büyük oluşunu falan da iyi değerlendirmek gerekiyo..

he bir de geçen seneki fuarda bi sürü arabanın içine bindim, buna mercedesler de dahil, ama bmw lerin kapıları kitliydi.. en beğendim araç kesinlikle insigniaydı.. opc ve spor koltuklu modeliydi.. araç içine oturunca al götür beni diyodu resmen, yeni nesil mercedeslerde falan o hissi yakalayamamıştım.. astra j nin de içi iyiydi, yani yeni nesil opellerin kokpiti bence çok iyi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c 180 almayın mercedeste olsa almayın bence :D kızılay dağıtmış gibi mübarek ikinci el alırsanız dünya kadar seçenek çıkar...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
şöyle anlatıyım, birsürü Insignia sahibi tanıyorum, %90'ı Insignia'yı sattığında en az 520d düşünüyor. ayrıca babasınada Insignia aldıran (baba-oğul 2 Insignia yani) yada kendisi 3.Insignia'sına binende var :) yani bu arabadan kolay kolay vazgeçilmiyor.

çok yol yapıyorsanız 100.000 liraya 2.0 CDTI 160hp Cosmo olabilir
yada benzin sorun değilse full+full+full 1.6 turbo alabilirsiniz, Cosmo+tüm opsiyonel donanımlar+opc bodykit
bence dört dörtlük olur. eğer 2.el bakarsanız dizeli bile full+full alabilirsiniz :)

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
okadar para verecekseniz ikinci elde olsa BMW Düşünün derim..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
c 180 almayın mercedeste olsa almayın bence :D kızılay dağıtmış gibi mübarek ikinci el alırsanız dünya kadar seçenek çıkar...

Doğru, Audi A4 B8 kasa 2. el 2.0 7 ileri multitronik dizel de çok iyi bir tercih. Ben olsam düşünmeden A4 alırım ama mercedes de toruna mirastır, aklımı çeler. Insignia son seçeneğim olurdu.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldız uğruna gidipte sokakta herkeste olan bir araç almazdım o fiyatlara şahsen 100 bin gibi bir rakam konuşuyoruz :) burak aldı mesala b8 kasa a4 yada sırf o kasası için super b alırdım en olmadı seat exeo mu ne varmış audi a4 b7'nin aynısı bunlarda farklı tercihler olabilir...