İnsignia Alacağım ...

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 dizelleri düşünüyoruz benzinli biraz ağır gelebilir. 100binlira civarında alacağım insigniadaki donanım mercedes audi veya bmw de bulunabilir mi ? orasıda var. opc donanımlı bir insigniayı hep hayal etmişimdir. beyaz renk sunroof falan. süper olur diye düşünüyorum. arkadaşların dediği gibi c180 piyasada ganimet gibi belediye dağıtıyor bencede :D bmw ninde 3.20 5.20 modelleri artık piyasa olmuş gibi geldi. biraz fark yaratmak lazım diye düşünüyorum. yani insigniada gözüm var. gidip bir bmw veya mercedes falan alırsam insigniaya olan merakımı silebilirmi içimden onu düşünüyorum. ama insignianın 90 100 bine alınacak arabasındaki donanım sanırım bir bmw mercedesn 150 200 bin liralık aracında anca bulunur. onlarda bizi aşar zaten. kararımız insignia olcak sanırım. yakıtı nasıl 2.0 dizellerin bilgisi olanlara soruyorum

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
zaten şu ötv zammından sonra 90bin 100bin Opel'e verilir mi laflarının pek anlamı kalmadı. artık her araç pahalı.
D segmenti 2.0 motorda 100.000TL fiyat normal olmaya başladı :) dediğin gibi premiumların fiyatları da pek azımsanacak gibi değil.

kullanıcıların ortalama yakıt tüketimi
2.0 CDTI 130 7,3lt/100km 2.500km
2.0 CDTI 130 7,5lt/100km 4.300km
2.0 CDTI 130 8,1lt/100km 7.500km
2.0 CDTI 160 7,5lt/100km 13.550km
2.0 CDTI 160 8,2lt/100km 5.300km
2.0 CDTI 160 8,2lt/100km
2.0 CDTI 160 7,6lt/100km

donanım olarak ek paket olmadan boş Cosmo bile birçok ihtiyacı karşılıyor. bu paraya bu donanımı BMW-MB'de almak zor. özellikle de AFL+ büyük nimet.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
dızel sarmıyor benzın power kafam bozlursa lpg power :D
ısın sakası c180 veya ınsıgya lpg takılcaksa zaten almanın mantıgı yok bıde sıfır arac :D
ama ben dızelı sevmedım sevemedım motor sesı benı felc edıyor :)

Dizelin torkuda diğer araçları felç ediyo :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su yönden de dusunun derım insignayı aldıktan ne kadar sonra fıyatı dusucek mersedesı aldıktan ne kadar sonra fıyatı dusucek yani demek istedigim satarken hangısınde daha az zarar edıp daha fazla kullanıcaksınız? su anda 2010 model insigna ile 2006 model mercedesın fıyatı hemen hemen aynı nerden cıkıyor bu fark dusunun bence? mercedes miraslıktır 50 60 sene kullanırsınız kmsı 300bınlerı devırır amaa banamısın demez konfor olsun saglamlık olsun bu tecrube ile sabittir ama insignada öylemi acaba diye bir dusunun derim?

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyden önce 2 el araba tercih etmem marka model size kalmıştır ancak yeni c 180 ler çok güzel babam aldı agustos ayındacok memnunuz yeniC180 blueefficiency benzinli fascination paket aldık gayet güzel araba açık konuaşmak gerekirse o sınıfların fiyatıda 115 bine almıştık biz ama şimdi ne oldu onu bilmoim araçla alakalı bir sorun olursa sölerim resim istersen söle resimleride ekleyim galeriden çıkarken resimlerini çekmiştim eklerim düşnürsen

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyden önce 2 el araba tercih etmem marka model size kalmıştır ancak yeni c 180 ler çok güzel babam aldı agustos ayındacok memnunuz yeniC180 blueefficiency benzinli fascination paket aldık gayet güzel araba açık konuaşmak gerekirse o sınıfların fiyatıda 115 bine almıştık biz ama şimdi ne oldu onu bilmoim araçla alakalı bir sorun olursa sölerim resim istersen söle resimleride ekleyim galeriden çıkarken resimlerini çekmiştim eklerim düşnürsen

benimde hoşuma gidiyor c180 ama piyasada çok var :) beyazlarıda fena değil açıkcası

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olsun piyasada çok olması aracın kalitesi düşürmezki ayrıca onların çoğu eskic180 yenilerden çok fazla yok helede fascination yada amg çok çok az az daha paraya kıyıp amg alırsan o zaman kimsee olmaz ama şunu diyim dünyada 2 marka var mercedes ve diğerleri cidden öle yani ama mercedes almıcaksan kesinlikle opel derim vw audi felan ben sevmiom en azından :D