Insignia 2.ci ele düştü

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bahaneyle arabayı görmüş oldum :)

sanırım alım-satım işiyle uğraşıyor kendisi, bu arada arka taraf sıkışık gibi geldi, benim bacaklarım sığmaz heralde oraya :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
AHhahah Biz adanalılar böyleyiz işte :D:D:D

Şaka bir yana yüksel ne orası adana nede o araba satılık :) Bariz almanya olduğu öndeki station vectra opc den ve arkadaki duran movanonun plakadan belli :) Fake bir ilan....

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AHhahah Biz adanalılar böyleyiz işte :D:D:D

Şaka bir yana yüksel ne orası adana nede o araba satılık :) Bariz almanya olduğu öndeki station vectra opc den ve arkadaki duran movanonun plakadan belli :) Fake bir ilan....

+1, valla Aykal helal olsun.. şimdi sen söyleyince dikkatli baktım, dediğin doğru.. :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
+1, valla Aykal helal olsun.. şimdi sen söyleyince dikkatli baktım, dediğin doğru.. :)

Abi çünkü bende adana gazipaşa-ziyapaşa da oturuyorum ve asla insignia görmedim burda. :) Geçen haftalarda 2 tane gördüm biri füme biride beyazdı , ve zaten 2.8 motor 120 milyar vs saçma gelince resimlere baktım dikkatlice yuh opc var orda :D ozaman kesin fake :D:D:D

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fake ilan olabilir ama şu da var belki bayinin orada çekilmiştir araç .

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evettt arrkadaşlar ilan gerçekkkk:):) adamı aradım fotolar istanbulda çekilmiş ilan gerçek son fiyat ne olur dedim pazarlık yok dedi 125 bin tl miş sıfırı .