Insıgnia 1.6 Sıdı siparişini verdim :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Insıgnia 1.6 Sıdı siparişini verdim :)

GNSpower link' Alıntı:
Çok Insignia test edesim geldi İstanbul'da. (:)

Benimde çok pis uzunyolda test edesim var, aracı alınca bi test yapalım zaten :D

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle hayırlı olsun kazasız sürüşler türünün ilk örnekleri opelde hep daha dolu oluyor şartlar el veriyorsa üst donanım paketi daha uygun olur gibi ancak müşterisi olduğunuz araçta çok güzel.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astranın edition ile cosmo arasında 2donanım seçeneği daha var ama burda arada 1 tane var.E.elegance bile çok önemli özellik katıyor araca park sensörü,led gündüzler,anahtarsız giriş gibi otomatik için 3bin lira fark gözüküyor bence buna değer en kötü bu alınmalı.Bizim sportla cosmo arasında bluetooth afl farkı var ama burda e.elegance ve cosmo arasında olağan üstü farklar var bence kesin bir daha ki partide 1 ara donanım daha gelir insignia için gelmelide.
Şartlarınız müsaitse kesin cosmo yoksa elegance:)

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Balıkesir'de 1.6 AT 170 cosmo donanımlısını inceledim gayet düzel bir araba tek eksi yönü göğüs kısmından aşağısı tamamen sert plastik, bunun dışında hem eğlence bilgi ekranı hem de göstergelerin çözünürlüğü ve kalitesi çok iyi, koltuk döşemelerinin kumaş kısmını pek sevmedim ama kalitesiz değil. Şu anda plaka çıkmadığı için test edemedim önümüzdeki hafta test edip fikirlerimi buradan paylaşacağım, sizin aracınız şimdiden hayırlı olsun, şartları biraz zorlayıp cosmo almanızda bence de fayda var.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu gün bayie tekrar gidip gerek gelen yorumlar gerekse Doğan'ın son dakikada arayıp gaz verici konuşmasının ardından, almışken 1 kere alıp uzun yıllar kullanıcam battı balık yan gider diyerek  phantom gri ve cosmo olarak donanımı yükselttim :) bu günün yarım gün çalışılmasından dolayı işlemleri gene bitiremedik artık çarşamba gününe kaldı. aracın izmirden gelip işlemlerin bitmesi 1 hafta - 10 gün sürecek  gibi, bi aksilik olmaz da aracı aldığımda artısı ve eksisiyle çok daha detaylı incelemesini yapacağız artık :) 

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhanbedir link' Alıntı:
Bugün Balıkesir'de 1.6 AT 170 cosmo donanımlısını inceledim gayet düzel bir araba tek eksi yönü göğüs kısmından aşağısı tamamen sert plastik, bunun dışında hem eğlence bilgi ekranı hem de göstergelerin çözünürlüğü ve kalitesi çok iyi, koltuk döşemelerinin kumaş kısmını pek sevmedim ama kalitesiz değil. Şu anda plaka çıkmadığı için test edemedim önümüzdeki hafta test edip fikirlerimi buradan paylaşacağım, sizin aracınız şimdiden hayırlı olsun, şartları biraz zorlayıp cosmo almanızda bence de fayda var.

Teşekkürler, malesef şu çatırtı çuturtu sesleri bu insigniada da olacak gibi, göğüs kısmını elimle biraz yoklayınca çatırtı sesleri geldi açıkcası, neyseki astradan antremanlıyız bu seslere :)

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun  greatt

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bu gün bayie tekrar gidip gerek gelen yorumlar gerekse Doğan'ın son dakikada arayıp gaz verici konuşmasının ardından, almışken 1 kere alıp uzun yıllar kullanıcam battı balık yan gider diyerek  phantom gri ve cosmo olarak donanımı yükselttim :) bu günün yarım gün çalışılmasından dolayı işlemleri gene bitiremedik artık çarşamba gününe kaldı. aracın izmirden gelip işlemlerin bitmesi 1 hafta - 10 gün sürecek  gibi, bi aksilik olmaz da aracı aldığımda artısı ve eksisiyle çok daha detaylı incelemesini yapacağız artık :) 

ևok iyi oldu, çok iyi oldu. 3e, 5e, 10a bakmamak lazım. (:)

Alış sürecin biraz süratli olmasaydı siyah, panaromik camlı bir Sports Tourer OPC'de olurdu ama vakit yetmedi. (:)

Tekrar hayırlı olsun Kerem, Allah iyi günlerde keyifle sürmeyi nasip etsin, her daim kazadan beladan korusun inşallah.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Çok iyi oldu, çok iyi oldu. 3e, 5e, 10a bakmamak lazım. (:)

Alış sürecin biraz süratli olmasaydı siyah, panaromik camlı bir Sports Tourer OPC'de olurdu ama vakit yetmedi. (:)

Tekrar hayırlı olsun Kerem, Allah iyi günlerde keyifle sürmeyi nasip etsin, her daim kazadan beladan korusun inşallah.

Teşekkürler Doğan, artik bakmadık 5e 10a yaptım bi çılgınlık :) ben artik siramı savdım 5-10 yıl kullanırım bu aracımı Allah herkese daha iyilerini nasip etsin, sport tourer opc yi artık sen alıcan biz inceleyeceğiz :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Hayırlı olsun  greatt

Teşekkürler kardeşim :)