İLGİNÇ BİR SORUN

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Selam arakadaşlar uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan siteye pek giremedim takip edemedim herkese selamlar. Başıma ilginç bir sorun geldi. Arkadaşlar aracımda naviin marka navigasyon cihazı var çok da memnunum. ancak iki gündür ses çıkışıyla alakalı bir sorunum var DVD CD çalarken aracın bütün hoparlörlerinden ses geliyor ancak sd  karttan veya usb den müzik yada video çalarken aracın sadece sağ tarafından ses geliyor. Anlamadım nasıl bir sorun, telefonla servise sordum daha önce karşımıza böyle bir olayla gelen olmadı dendi. Cihazı resetledim yine aynı sorun devam ediyor acaba sorun bağlantıdan kaynaklanıyor olabilir mi diye düşünyorum ileriki günlerde söktürüp bakacağım ama sorunun cihazdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı acaba daha önce yada çözüm noktasında yardımcı olabilecek arakadaşlar varsa sevinirim.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: İLGİNÇ BİR SORUN

ARKADAŞLAR BU KONUDA BİLGİ SAHİBİ OLAN YOK MU ÇOK MU İLGİNÇ BİR SORUN?

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihazı bilmiyorum ama EQ ayarlarına bakın derim belki usbden çalarken balance sağ taraftadır

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yazılımsal bir sorunda olabilir sonuçta radyoda bütün hoparlörler çalışıyor sadece aux usb de çalışmıyorsa donanımsal değil yazılımsal olabilir nacizhane fikrim :)